ULYSSE NARDIN Diver CHRONOGRAPH Hammerhead SHARK

  • ULYSSE NARDIN Diver CHRONOGRAPH Hammerhead SHARK



    Žralok Kladivoun, to je název nového chronografu od značky Ulysse Nardin s pouzdrem o průměru 44 mm vyrobeným z 18kt zlata, který je osazen strojkem UN-150 s vláskem a krokovým ústrojím z křemíku. Rezerva nátahu strojku je 48 hodin. Vodotěsnost 300 metrů. Všimněte si úžasného

    D zpracování číselníku, ale také - bohužel - částečně se překrývajících subčíselníků. To by mě ale nedokázalo odradit.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Ale zbavovat se takových hodinářský fiňár by byla škoda. Každého hodinkomaniaka musí fascinovat mikromechanika, strojky s nástavbami, mechanické komplikace, to je potom jiná paráda než strojek s třemi ručičkami. Samozřejmostí je dokonalé rozvržení číselníku a to bývá často nepřekonatelným problémem z důvodu konstrukce strojku a tak přehlednost a čitelnost, požadavky, které by se měly dodržet vždy, dostávají na frak :)

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Vacsinou sa snazim nic nepisat ked sa mi hodinky nepacia, ale toto je..wau. Nadnesene patria do kategoria "ani zadarmo". Inac by som ich samozrejme zadarmo bral, zafinancovali by niekolko peknych a pouzitelnych chronografov a este by mozno zostalo na dake zradlo pre zraloky.

    Strojovnu neriesim, ta je urcite perfektna.

  • Ako nechrono by boli určite zaujímavejšie, počet kladiváksharkov by sa zdvojnásobil, to by bolo žraločiny.
    30tkový subciferník dosť kričí, na mňa tým orámovaním pôsobí akoby tam nepatril.
    Čo to vlastne trepem, je to preda UN, ich DNA je jasné na prvý pohľad. Je to nádhera!!!
    Edit: pekne pozdvihli prvotnú rybaciu limitku s týmto žralkom...

  • Mne sa táto edícia páči velmi, za mňa sú to jedny z najlepších hodiniek tohoto Baselworldu 2016. Zlato nie je úplne môj štýl, ale keby som bol oligarcha, určite by som nad nimi uvažoval.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Vacsinou sa snazim nic nepisat ked sa mi hodinky nepacia, ale toto je..wau. Nadnesene patria do kategoria "ani zadarmo". Inac by som ich samozrejme zadarmo bral, zafinancovali by niekolko peknych a pouzitelnych chronografov a este by mozno zostalo na dake zradlo pre zraloky.

    Strojovnu neriesim, ta je urcite perfektna.

    A prečo? U mňa nie ideálna farebnosť, mám radšej nenápadnejší dizajn a zlato nemusím, ale inak sú pekné, určite nie z kategórie ani za nič. :) Tí žraloci na ciferníku, dobrý nápad oproti ich tradičným vlnkám, ktoré sú inak tiež pekné.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Preco? Necitatelne, kazdy subcifernik iny, zlaty subcifernik krici, cervena posobi vulgarne. Pre mna je to kolotoc farieb a tvarov a minimalne na fotke to spolu nefunguje. Nechrono verzia spomenuta vyssie je podla mna vkusna, funkcna,.. Tie by som bral :)

  • Červená působí vulgárně? V tom případě jsi plný vulgarit, jestli tedy nemáš zrovna modrou krev :) Červená a bílá symbolizují barvy záchranných kruhů, zlato ukazuje že na to máš a že jsou lepší místa než zuby kde se dá vkusně použít. S tou nečitelností to zase není vůbec tak špatný, kdo ví kolikrát se vůbec ty chrona spustí, ale když budou potřeba, jsou tam. Kolotoč tvarů? Ano, kruhy, kruhy kruhy. Nuda a šeď, šeď a nuda. K takovejm hodinkám už musej bejt pořádný společensko žebříčkový gule, barák za sto mega, jachty a letadla, ochranka a krmení žraloků těma co se Ti nelíběj. Není divu, že já to nedokážu pochopit, takovej svět není pro mně. :D
    Tohle jsou jedny z UN který by se mi fakt líbily :love: , ty bez chron vypadají nedotaženě, kudrlinky, očekávání...a nic. No a komu chybí víc žraloků na cifru doporučuji návštěvu jednoho z mořských světů. Bohužel bych si je nemohl koupit i kdybych na ně měl, bylo by to jako bezďák v mercedesu.

    Jedinou otázkou, kterou se zabývám já je, jestli to zlatý pouzdro je nějakej mix něčeho, nebo má jinej povrch, protože jinak by černalo jako prstýnky ... schválně, kdo si je koupí a vyzkouší kvalitu v lučavce královské ::d

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • ... to mi připomnělo:

    Tati, už vím co budu dělat.
    Co?
    Kariéru v organizovaném zločinu!
    Super nápad synku. A v politice nebo v soukromém sektoru???
    ::d

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Ak som správne čítal, robia sa, budú sa robiť aj v steel verzii. Tá by mohla vyzerať omnoho prijateľnejšie ako to zlato. Hm...
    The UN Diver Chronograph Hammerhead Shark is presented as a Limited Edition in both Stainless steel of which there are 300 pieces and 18-karat Rose Gold 5N in a series of just 99 pieces.

  • Kucí, vy je chcete mermomocí vykastrovat, jeden by sebral chrono, druhej vyměnil zlato za ocel a co to dalo za práci těm chudákum v UN to vymyslet ::d

    (doufám že mě berete s humorem, každej má svůj názor a tak je to spravne soudruzi, protože tak to ma být, soudruzi :] )

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

    • Official Post

    Ako tak čítam (nie len teraz), tak budem musieť ešte hodinkovo vyzrieť. Skoro každé nové hodinky ktoré tu niekde predstaví sa mi páčia a nemám s nimi problém :D Ak nerátam veľkosť. Nemám ešte taký nos na všetky drobnosti a detaily ktoré by som si vedel predstaviť inak, spočiatku si ich ale nevšimnem a neskôr nad nimi mávnem rukou. UN ja rád ale skôr inú modelovú radu. Samozrejme že zadarmo by som im domov poskytol :D ale aj za peniaze keby k tomu príde :D

  • Ja sa drzim hesla "Beauty is in the eye of the beholder". Jedine co neviem, ci sa ti naozaj pacia alebo nas len natahujes :D


    Hezké heslo, vážně. Opravdu se mi líbí, pár UN jsem ve zlato-modré konbinaci v ruce měl a je to pecka, tohle je paráda, ale koule na to abych je nosil bych neměl, přesně chápu co a proč kritizuješ a to je důvod, proč bych si je v tomto provedení nekoupil.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • ...a ještě dodám, ptotože tradičně nestíhám edit:

    Zlaté hodinky bych si koupil jen střídmé tříručky oblekového stylu, nic velkého, spíš nenápadné, nebo třeba Vulcainy s budíčkem, ale rozhodně ne sportovní chronograf.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Keď som videl tie nechrono tak tie limitky sú mi bližšie srdcu. A keby som mal jachtu tak by som si ich vedel predstaviť a mávať s nimi niekde v Monaku v prístave. :)

  • Vacsinou sa snazim nic nepisat ked sa mi hodinky nepacia, ale toto je..wau. Nadnesene patria do kategoria "ani zadarmo". Inac by som ich samozrejme zadarmo bral, zafinancovali by niekolko peknych a pouzitelnych chronografov a este by mozno zostalo na dake zradlo pre zraloky.

    Strojovnu neriesim, ta je urcite perfektna.

    nešahaj mi na UN :evil: ! :D :malin1:
    pohlad v reale a v ruke by mozno ukazal viac...