Ulysse Nardin - Grand Deck Marine Tourbillon

  • Ulysse Nardin - Grand Deck Marine Tourbillon

    Parádička co tu nesmí chybět, 18 kusů, TY BYCH TEDA BRAL :love:

    http://www.ablogtowatch.com/ulysse-nardin-…urbillon-watch/

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    Specifikace:
    In-house made caliber UN-630 movement with a quick-set system for the hour indicator.
    Jumping hour indicator
    Retrograde minute hand,
    60-minute flying tourbillon
    UN-630 movement is manually wound and produced from 469 parts
    Operating at 3Hz with a 48-hour power reserve.
    Two barrels are used in the movement, with one to power the time regulation system and another for the complications
    Small wires operating minute hand are just 0.0357mm in thickness (made from Dyneema fiber, stronger than steel)
    Dial wooden
    WR 100m
    18k white gold buckle
    Alligator strap

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Nadhera Vsetko je fakt krasne Turbilion vyzera neskutocne,kladka :super: , namorne, lodne, take ake Ulysse Nardin vedia robit ale... joj aspon teda pre mna skoda ze prehadzovanie datumu vyriesili tlacitkom .... je to len moj subjektivny nazor pride mi to dost lacno :( (az priam fake-ovo) skoda mohly to poriesit inak :(

  • asi z druhej strany je dátum niekde veľmi dobre schovaný :mrgreen: zmietla Ta to asi ako Big Dáte, tu je to však big Hour :D
    Inak no koment, neskutočný kus :ghee:

  • kde je dátum ? ja ho nejako nevidím.

    asi z druhej strany je dátum niekde veľmi dobre schovaný :mrgreen: zmietla Ta to asi ako Big Dáte, tu je to však big Hour :D
    Inak no koment, neskutočný kus :ghee:

    Chlapci sorry sypem si popol na hlavu... :amen: to ta ranna nevolnost :D ano ano nie Big Date ale Bog Hour hodinky su paradne ale mne to proste trochu nesedi ten pupacik na stlacanie :nono:

  • Chlapci sorry sypem si popol na hlavu... :amen: to ta ranna nevolnost :D ano ano nie Big Date ale Bog Hour hodinky su paradne ale mne to proste trochu nesedi ten pupacik na stlacanie :nono:

    Což o to, záměnu Big Date za Jumping Hour bych Ti odpustil, ale že mi je kritizuješ s nějakym pupacikem, tak to už ne. A právě jsi mi je rozmluvil, schovávám prkenici a za trest si je nekoupim. Nelituj, je pozdě!!!

    ::d ::d ::d

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Ja mám túto značku rád ale toto sú asi prvé hodinky ktoré aj keby na ne mám tak si ich nekúpim :) Z hľadiska technológie a fičúriek všetka česť no na ruku by som vzal určite niečo iné :D


    Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk