Vulcain 50s Presidents Classic

  • Vulcain 50s Presidents Classic

    Minulý týden značka Vulcain představila nové verze řady klasických hodinek s pouzdrem o průměru 42 mm a výšce 8,6 mm, které je vodotěsné do padesáti metrů. Hodinky jsou osazeny mechanickým strojkem s automatickým nátahem V-56 vycházejícím z A 10 od značky Soprod (27 kamenů, rychlonastavení data, rezerva nátahu 42 hodin, frekvence 28.800).

    Na první pohled zaujme dynamické sunburst provedení číselníku, které se mi velmi líbí třeba právě u modelů značky H.Moser & Cie.

    Aktuálně jsou k dispozici dvě nová provedení:
    ref. 560156D35.BAC135 v modrých tóninách
    ref. 560156D85.BAC136 v hnědých tóninách

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Super su. Tie hnede sa mi velmi pacia. Vulcain je velmi sympaticka znacka. Problemom su ako vzdy ceny.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Tie modré sú krásne. Škoda že nie som prezident...

  • Tie modré sú krásne. Škoda že nie som prezident...

    Na ně být nemusíš, je to vstupní model do značky, tomu odpovídá i strojek bez budíčku. Velké, velké mínus.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • To by mi až tak nevadilo sa priznám. Aj keď je to niečo ako poznávací znak tejto značky. Skôr by som čakal že takéto výhradne oblekovky pôjdu do kompaktnejšieho rozmeru... To je ale už len moje vymýšlanie.