• Inovativna firma, neboja sa ukazat daco nove :D Tymto sposobom mozu mat nove modely aj kazdeho pol roka, vsak nerobia nic ine len prefarbuju sekundovku. Volakedy som im fandil, ale toto tocenie sa na mieste mi uz nejak lezie na nervy (plati aj na Steinhart).

  • Mne sa naopak páči aj to, keď má firma jasno v tom čo robí, orientuje sa na to, čo vie a nehrnie sa do neuváženych vecí (čo spodla mňa práve robí spomínaný Steinhart).
    Tento model sa mi páči, poriadne chlapácke hodinky, ale radšej by som videl verziu bez čierneho damestu.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • ako nic proti tejto verzii ale nazvat to nejakym novym kodovym oznacenim (deer hunter?) naco? ved je tam len ina sekundovka.
    podme si tipnut aky novy model (rozumej aku farbu sekundovky) predstavia na jesen :langue:
    ja tipujem ruzovu a teda ultimatny zensky model :malin1:

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • Asi obchodne premyslené. Keď to uvedú na trh ako nový model, tak stúpne viac aj predaj, má to svoje rácio. A ešte ak to uvedú ako hodinky pre poľovníkov, tak môžu získať aj úplne nových zákazníkov. Tomuto sa dá urobiť promo, nová farba sekundovky je len na pár riadkovú zmienku a zakliknutie pri výbere hodiniek. :)

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Barvičky, barvičky a barvičky, hoši udělejte něco s tim designem, nemůžete dělat většinu svejch hodinek jenom do lesa a na vojenský cvičení. Taková značka, samá technologie, vychytávka, dokonce vlastní in-house ... a design jak pro chlapce co maj modrou knížku a chybí jim armáda.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1