Junghans Meister Driver Handaufzug

  • Viem, ze ide hlavne o osobne preferencie a zvyk, ale ani nie 38mm na dnesnu dobu a neoblekovky je podla mna malo. Vacsinou ten pocit zachranuje aspon vyska hodiniek, ale pri 7.3mm by som mal dojem, ze mam na ruke vytlaceny obrazok :)

  • Viem, ze ide hlavne o osobne preferencie a zvyk, ale ani nie 38mm na dnesnu dobu a neoblekovky je podla mna malo. Vacsinou ten pocit zachranuje aspon vyska hodiniek, ale pri 7.3mm by som mal dojem, ze mam na ruke vytlaceny obrazok :)

    Tetovačka. :mrgreen: A tak možno naživo by to bolo fajn, treba vyskúšať. Ja mám na ruke 39mm a vôbec mi neprídu malé, zvyk plus asi je nevyhnutné posúdiť konkrétny kus. Tak zase mám aj štíhlu ruku.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

    • Official Post

    No mne by rozmerovo veľmi vyhovovali :D Len ten štýl ešte nie je pre mňa zatiaľ :)

    • Official Post

    Nooo tie chrona sú podľa mňa ešte o kúsok krajšie :) Ten ťah mi k tomu akosi nepasuje. Možno keby je nejaký iný štýl ale nie tento. Na koži lahôdka a toho sudkoviteho tvaru by som sa ja nebal.

  • Velmi pekne kusky, z ich produkcie by som si vybral veelmi vela modelov. Rucny natah, tvar puzdra a jeho velkost, cifernik a rucicky, to vsetko dokopy vyzera skoro ako naozajstny vintage. Chrono na tahu sa mi nepaci a farebne kombinacie cifernikov mi nie uplne rezu, ale daju sa.