Omega Speedmaster Moonphase Chronograph Master Chronometer

  • Nové Speedmaster s kalibrom 9904 - s chronografom, mesačnou fázou, pointer dátumom a METAS certifikáciou, čo z nich robí prvý master chronometer v Speedmaster sérii. Taktiež je zrejme prvý krát s sérii Speedmaster použitá technológia liquidmetal v keramickej lunete.
    Velkosť je 44,25mm, púzdro je ocelové.
    Cena je 9 400 CHF.




    Za mňa úplne perfektné, nemám čo vytknúť, tá modrá je úžasná. Musím si to niekde pozrieť naživo, aby som posúdil, či by som tých 44.25 cm a značnú hrúbku na ruke zvládol, ak áno, tak by to bol jeden z hlavných kandidátov na môj najbližší velký nákup.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Mně se nelíběj. Nemám rád datumku v subčíselníku, měsíční fáze, která značce asi dost chyběla, je tam jako pěst na oko a chronograf ... přinejmenším divnej. Stejně mi vadí i to sklíčko. Ale to neznamená, že bych je případně Omeze odmítnul, klidně bych je jako její ambassador nosil. Cena bez komentu, bambus roste hodně rychle, také proto se neslavně zapsal do historie válek, ale ceny hodinek jsou ještě rychlejší a jestli to tak půjde dál, rychlost světla nebude ta nejvyšší, kterou znám.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Ja som práveže za tie komplikácie, liquidmetal, METAS testovanie a ostatné veci čakal výrazne vyššiu cenu. Reálne sa to bude dať zohnať za nejakých 7 000€, čo je podla mňa priaznivá cena na to, čo to je.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Tak to mne sa veľmi páčia, vrátane zakomponovania mesačnej fázy. Cena je vysoká, ale ako tu už bolo spomínané, za to čo ponúkajú, s prihliadnutím na ceny ostatných modelov tejto značky, je ešte vcelku slušná.