LÜM-TEC M66 Cobalt - putovné hodinky

  • Ja som chcel podotknut, ze ked uz ich niekto ma, patrilo by sa pridat sem-tam aspon fotku, ohlasit sa "mam ich", a pod. aby sme mali trochu prehlad. Momentalne netusi nik, kde su, ako dlho, dokedy...

  • su u mna a zajtra idu k MayoZV...

    ...napisem aj recenziu na nich, len som posledny tyzden zil na sluzobkach v aute takze nebol cas.... :)

    Davosa L.E. RAF 1945-2015, Steinhart Nav.B-Uhr II 44mm, Steinhart Ocean One Blue Premium, Casio Oceanus OC-500D-2A, Casio G-shock GW9200-1, Vostok Europe AN-225 Mriyja, Vostok Europe GAZ-14 Limousine, Vostok Europe GAZ-14 Dualtime, Tissot T-touch II Titanium, ZENO Pilot Basic 1946, Vostok Europe TU-144 dualtime, Vostok 2609, Vostok 17 Jewel 2409 Brown Dial Two Tone Case, Parnis St2505 Power Reserve ...

  • Oddnes su u mna, ide sa testovat. Prvy dojem dobry, hodinky sadli na ruku ako uliate. Jednoduche, prehladne.

  • :super: nezabudni na fotky :malin1:

    Jasne, to je samozrejmost :)

  • Nuz, neviem sa rozhodnut :)

  • Ja som v prvom kole vylucil Aviator-ky. Neviem preco, ale je to tak :)

  • Aaaa kam idú potom ? :) aby som si vedel skontrolovať kedy sa objavia u mňa :D

  • Myslim, ze nasledovne poradie plati, nie?

    PaloZV - ZV
    MayoZVOLEN
    TheBP - KE
    Maquinista - KE
    posol33 - BN
    Adam - PD
    mapo - ZA
    bejduko - BA
    Alexion - BA
    Mysiak - BA
    Matej - BA
    Watchesfan - okolí Prahy

  • Co sa tyka poradia som na tejto stranke "ucho", mna sem priviedol PaloZV. On mi aj doniesol hodinky ktore su momentalne u mna. Spojim sa s nim a posunieme ich dalsiemu v poradi, prave v tychto dnoch konci moja "etapa". Neposkvrnene poslem dalej, predtym este spravim par peknych fotiek a na zaver nejaku malu recenziu :)

  • jasne, moja chyba - ospravedlnujem sa - neustrazil som termin vyzdvihnutia od Maja lebo posledne dva tyzdne sustavne zijem v aute na cestach - praca...takze vyzdvihnem a v stvrtok tento tyzden idu do KE...v piatok rano ich TheBP ma...

    ...trestom nech mi je ze ich poslem na svoje naklady kurierom....plus mi nieco kludne mozete vymysliet...

    Davosa L.E. RAF 1945-2015, Steinhart Nav.B-Uhr II 44mm, Steinhart Ocean One Blue Premium, Casio Oceanus OC-500D-2A, Casio G-shock GW9200-1, Vostok Europe AN-225 Mriyja, Vostok Europe GAZ-14 Limousine, Vostok Europe GAZ-14 Dualtime, Tissot T-touch II Titanium, ZENO Pilot Basic 1946, Vostok Europe TU-144 dualtime, Vostok 2609, Vostok 17 Jewel 2409 Brown Dial Two Tone Case, Parnis St2505 Power Reserve ...

    • Official Post

    Myslím si že sa nič nestalo a žiadne tresty sa konať nebudú :) nie sme predsa v stredoveku :D