Mechanicke s ručnym naťahom do 200€

  • Skus pozriet hodinkar.sk Ja som kupoval tam a bol som spokojny.

    Odesláno z mého Lenovo S850 pomocí Tapatalk

  • Pani hlasim sa po dlhsej dobe. Nebol som uplne rozhodnuty a mal aj nejake povinnosti tak som to nechal chvilu pracovat v podvedomi, sem tam popozeral nejake kusky a cas ukazal - http://hodinky.sme.sk/produkt/seiko-5-sports-snzh57k1 zapacili sa mi "na druhy pohlad" ako som videl zive fotky a videa. Som na 99% rozhodnuty pre tieto petky. Viem ze nemaju rucny natah, no strasne sa mi pacia. Co na ne vravite? Spolahlive? Dobra volba na zaciatok? Ps: jedina obava je asi len z toho sklicka na lunete - ci sa lahko neposkrabe. Pripadne niekto skusenosti nejake s nimi? Dakujem ;) ps2: specifikaciu strojceka ma dana stranka ocividne zlu... :P

  • Kde v KE ?

    "Do téhle šlamastiky nás přivedla naše vlastní tupost a tupost nás z ní zase dostane." H.S.

  • Kde v KE ?

    V auparku, prizemie. Rohova predajna, maju vo vyklade Seiko a Doxy. Spinavy blond slecna s ofinkou :)
    Inac foto hodiniek z webu. Len pre poriadok.

  • A este jedno info, kedze edit som uz nestihol, maju tam aj automaty Boccia, strojcek miyota, skusal som ich, s rucnym natahom, podobne jedoduche, na ciernej kozi.
    Nie je to uplne moj sialok kavy, ale cena je do 200€, takze pre poriadok to sem hadzem.

    Jedna sa o model Boccia Titanium 3586-01, teda aspon google a moje oci to tak vidia.