pilotky pre priateľku

  • Vážení hodinkomaniaci,

    obraciam sa na vás s prosbou o radu, ohľadom kúpy hodiniek pre priateľku.

    základné vlastnosti:
    - mechanické (nezáleží či manuál, alebo automat)
    - pilotky
    - do 36mm,
    - do 1 000 €,
    - obvod zápästia 15,5

    Mám nejakých adeptov, čo na nich poviete?

    Laco Flieger Salzburg:
    http://www.chronoshop.cz/laco-fliegeruhren-a/laco-salzburg

    Archimede Pilot S
    http://www.chronoshop.cz/archimede-pilo…chimede-pilot-s

    a zatiaľ asi naj (Neviem či nie je 34 mm, už moc málo. Priateľka by rada chlapáckejšie)
    Mühle-Glashütte Terrasport III Schwarz
    http://www.chronoshop.cz/muhle-glashutt…t-iii-schwarz-1


    ďakujem vám za vaše prípadné rady, názory a návrhy.
    Lukáš

  • Ja osobne by som bral tie Archimede. AKo jediné z nich ma oslovili a vyzerali na prvý pohľad ako pravé pilotky.

    Laco ma moc neoslovil. Možno kvôli tomu ťahu, a na mu Terrasport si myslím že je 34 už málo. Predsa len by pilotky mali byť väčšie.

  • ak este priatelka nenosila automaty tak jej zober tie Laco maju dobru velkost a su z uvedenych najlacnejsie. uvidis ci sa s nimi zzije a ak nie tak aspon tolko neprerobis. tah sa da hravo vymenit za remen, zeny ale casto uprednostnuju naramky na ruke takze moze byt skor vyhodou.

    moja zena nosila 42 mm laco marine valencia a bola spokojna, teraz by uz take velke ale nechcela, takze 36mm je ten spravny rozmer 8)

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • Roman mi to sebral z úst, hodinky jsou to opravdu parádní a úplně jiná třída hodinek, máš i něco navíc ve strojku - Woodpecker Neck Regulation


    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • v prvom rade vám všetkým veľmi pekne ďakujem, za všetky Vaše prínosné postrehy!!

    Keď som zbadal tie TERRASPORTy, bolo skoro rozhodnuté. Mám z nich veľmi dobrý pocit. Pôsobia veľmi uhladene a elegantne, plus majú rozhodne najkrajší zadok a vkusné červené detaily ako bonus.. No tá veľkosť 40 mm, sa mi zdá naozaj dosť, 34 naopak primálo, ale čakal som niečo ako "neblázni 34 je OK"!... :(

    ARCHIMEDE mohli zavrieť nejakým pekným víčkom... A ešte len jedna cvočka... :)

    LACO majú pravdepodobne lumi so zeleným nádychom, čo sa mi moc nepáči, plus spomínaný "šedý" priehľad.

    Na druhej strane v poslednej dvojici oceňujem možnosť kombinácie s ťahom, aj remeňom... Vlastne aj pri 40mm MG je táto možnosť. No zamotali ste ma...

    Idem ešte podúmať...

  • My sme sa chytili toho, ze priatelka chce "chlapacke" hodinky. Inak si myslim, ze 34mm je pre zenu uplne v pohode.

    Pravda.

    Dnes sme skúšali niečo s podobným púzdrom a pri 39mm, už jej trčali nožičky a nevyzeralo to moc dobre.
    Škoda, tie II sú skvostné. Už som sa tešil na to, že by som si ich požičiaval.

    Objednané M-G Terrasport III 34mm
    Snáď to dobre dopadne...

    Ešte raz Vám ďakujem

  • snáď máš pravdu. Som z tej veľkosti trošku v strese... ?(

    hele, 34 na 190 - 195 a nosej se mi parádně. Bude to pro Tebe třeba v reálu prvotní šok, nepodlehni mu, nosit je bude přítelkyně :) a nepotřebuje závaží na ruku.


    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Ony na první pohled vypadají opravdu malé, mám 186 cm na 102 kg, ale na druhý pohled jsou dobrý a nosej se úžasně, kdyby byly na tahu, bylo by to ještě lepší.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • No. Takže nakoniec sa 34mm vrátili, vymenili za 40mm a nosia sa trochu vyššie na zápästí.. Dokúpil sa kratší remeň, keďže ten originálny je veru dlhý.
    Bohužiaľ nemám foto na rúčke, ale aspoň takto.

    Ďakujem Vám ešte raz za všetky rady.

  • Krásný hodinky, no jo, bez vyzkoušení je to těžký, v každym případě, co je malý, to je pohodlný, ale zas to není módní a není to tak vidět. Při svejch rozměrech mám i nadále nejraději ty svoje 34 mm. Je to boj.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1