• Brno zdraví slovensko.Chtěl bych se vás zeptat,co říkáte na americké hodinky značky Richard & co?Předem díky za veškeré reakce. :)

  • Poviem ti úprimne čo si o tom myslím, aj keď to nemusí byť pravda.. Podľa mňa ide o lacné čínske hodinky s mizivou hodnotou, ktoré majú navoňanú webstránku s premrštenými cenami. Nikto tie hodinky podľa mňa nekupuje za tie ceny, ktoré sa uvádzajú na ich stránkach a aby si to vôbec niekto kúpil, urobili to tak, že na stránku nahodia cenu 2000 $ a potom to vedia ľahšie predať za nejakých 300-500 $. To je dnes najmenej vytvoriť stránku a povymýšľať si ceny aké sa tam dajú. Ktovie či sú tie diamanty vôbec pravé.. Ak nie, tak hodinky podľa mňa nemajú hodnotu ani 20 $ a nebudeš ich vedieť predať ani za 5 €.. Podľa mňa ide jednoducho o taký "malý" podvod na ľudoch.. Keď sa nevyznáš v hodinkách, určite ich nekupuj! Za 9000 Kč už zoženieš celkom slušné hodinky.

  • ahoj roman1
    kasli na ten brak,esqueleto to dobre napisal
    spen ma zaludocne tazkosti,to tiez hovori za seba
    a ja tiez hovorim zasadne NIE,vyhodene dukaty a ked niekde prides kde maju vztah k hodinkam,tak sa ti vysmeju
    neber to ako kazanie ale dobre to zvaz!
    fakt to ma k hodinkam daleko... :nono: :nono:
    jaj a kde su tie diamanty... ::d
    prejdi si forum a sam uznas,ze je to konina

  • podla mna pocuvni chalanov a vyber si poriadne hodinky.. pri tej cene sa fakt daju zohnat velmi slusne kusky, ktore neurazia ani hodinkovych znalcov..

    ja by som odporucal tiez prestudovat si sekciu teorie, poprecitavat si trosku jednotlive temy a diskusie o hodinkach, o problemoch a vyhodach jednotlivych typov,.... potom sa pre jeden z modelov rozhodol s dobrym pocitom, ze sa nenechas vodit za nos podobnymi "diamantovymi spekulantami" :D

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • "Roman1" wrote:

    Dík chlapy za rady.Máte pravdu,nekoupím je. :super:


    Tato stránka plní svoj ucel,zachránila svojho člena pred nejakou motanicou.
    Svojich 9litrov mozes použiť teraz ucelnejsie a tá radosť,ktoru Ti dufam prinesú bude skutočná a nie falosna. :super:

  • ...a navyše dostaneš za svoje peniaze naozaj niečo lepšie. Daj predstavu, tu tí poradia pomôžu navedú. Ver tomu.....