Stowa Flieger Limited

  • Datum tam bohuzial je. Taky maskovany 6tkou na 6tke. Pekne ale su.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Datum tam bohuzial je. Taky maskovany 6tkou na 6tke. Pekne ale su.

    Fakt, ani som si nevšimol... To tam mohli dať iné číslo...

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Pri prezeraní stránky Stowy som dnes narazil na túto limitku 100ks hodiniek s modrým ciferníkom vytvorených v spolupráci s watchtime.net. Za mňa palec hore :super: ... aj keď klasika "no logo, no date" je pre mňa naj ...


    ... aj pre mna ;)

  • Tý soutěže jsem se taky zúčastnil, před vyhlášením výsledků mi ze Stowy poslali mejla, že hlasování bylo zmanipulovaný, ale že jim nezůstává nic jinýho než to uznat, protože se s tim už víc nechtěj zabejvat. A nějaký německý žblabty o těžkém prokazování. Nejhumornější na tom je, že muj návrh byl stejnej, jenom jsem byl línej dělat číslice, tak jsem tam prdnul jen indexy s lumi a ještě jsem to celý odfláknul od ruky.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Ale tohle se mi stejně líbilo nejvíc, jenom to pořádně dotáhnout do konce, ale už jsme s kolegou, který dělal grafiku nedostali prostor. Dnes už vím, že za to mohu jen děkovat. Hrozná pakárna s limitkama.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1