Kickstarter + Microbrand watches - sem s nimi

  • Ale ale. Paráda. Som zvedavý na veľkosť. A celkovo na spracovanie. Nemal som od nich nič ešte. Ty hej ?

    Nemal, pozri stranku... velkost 42, hr. 10,9.. keby niekto chcel, objednam s nim, aj ked neviem ako v KS objednat prave tieto

  • Ale ale. Paráda. Som zvedavý na veľkosť. A celkovo na spracovanie. Nemal som od nich nič ešte. Ty hej ?

    Od nich zatial nie, ale mam Magrette dual time s podobnym puzdrom, tiez vo velkosti 42mm a tie sa nosia paradne.

  • Prve dojmy

    External Content m.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

  • Magrette som kedysi veľmi chcel ale odrádzala ma veľkosť. Ale skúsil som Seikosanove panerai a myslím že to dám ?

    Video super. Ďakujem. Škoda že neviem nájsť to s tou verziou čo som zobral ja. Ale myslím že to bude veľmi podobné. Teším sa na ne. Ľudia Borealis celkom môžu na fórach

  • ...pekne hodinky, trosku mi vadi, podla mna, vylucne podla mna, absencia vlastneho rukopisu, ale ja som divny patron a netreba ma brat s mojim sklonom k jedinecnosti vazne:mrgreen:

  • External Content youtu.be
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.
    - tu je ďalšia recenzia. myslím že to vyzerá dobre. Len škoda že niti nerobí videá pre tie ktoré som kúpil ja (zatiaľ).

  • Fajnové ale 48 je dosť .. 44 by zaujalo zrejme viac ľudí :D

  • ELEGANTSIS: no neviem, ale podla mna je totalna pitchovina vyrobit hodinky s priemerom 48 mm a pouzit strojcek s malym priemerom (27.40mm (outside) / 29.36mm (casing)) a drbnut datumovku do stredu cifernika.

    To je taka microbrand hodinarina.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • ELEGANTSIS: no neviem, ale podla mna je totalna pitchovina vyrobit hodinky s priemerom 48 mm a pouzit strojcek s malym priemerom (27.40mm (outside) / 29.36mm (casing)) a drbnut datumovku do stredu cifernika.

    To je taka microbrand hodinarina.

    asi nič neobvyklé :mrgreen:

    A stitch in time :D

  • Neobvykle to moze byt, ale pitchovina to teda je.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • to sú pre hannes a

    Peter, 48 je už trocha prehnané, nie je to pre mňa komfortné, skúšal som. Ja mám síce 20 cm labu, ale dokola dosť rovnomerne rozloženú, takže tých 46 je asi max, 41-42 min a 43-44 úplný komfort.....:]