Foto hodiniek z " webu "

  • Ja by som hned bral tie Ocean ..orandzova im sedi, idem googlit :D

  • Ach jaj. Zas 44mm a okrem toho skoro vsetko od Alpiny 42+
    Keby som nebol informovany a uvedomely tak by mi to nevadilo ale teraz by som si 44 uz nekupil


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Preco ? aj ja chcem byt uvedomely :)

  • Ach jaj. Zas 44mm a okrem toho skoro vsetko od Alpiny 42+
    Keby som nebol informovany a uvedomely tak by mi to nevadilo ale teraz by som si 44 uz nekupil

    Si skor lahko ovplyvnitelny :) Nos co sa ti paci a je ti pohodlne, na nejake poucky o "spravnej" velkosti sa vyser. Vacsinou ide aj tak o tvar puzdra a vhodny pomer rozmerov a to z papierovych parametrov nevycitas. 48mm hodinky mozu byt opticky mensie a pohodlnejsie ako 42mm. Tvar ruky v tom zohrava tiez svoju rolu, 19cm "okruhla" ruka znesie +- rovnake hodinky ako 17cm "plocha"..

    Podla mna by sa malo pozera hlavne na parameter "lug to lug", cize dlzku hodiniek. Ak nozicky precuhuju cez zapastie, je vysoka sanca, ze budu nepohodlne a zle vyzerat.

  • presne viem, o com hovori. tiez som onehda nosil priemer 44 - 45mm a vravel, ze male hodinky nechcem ani vidiet. teraz? teraz na ruku nedam nic, coby malo viac ako 40mm. pardon, mam jedny 41mm, ale tie maju dobru l2l.

  • Ved kazdy nech nosi co chce. Ako je niekto spokojny s 36mm na labe, tak iny s 44mm na labke.. Ak mu vyhovuje tanier, tak preco nie? :) Najpohodlnejsie hodinky su ziadne, vsetko ostatne je o kompromisoch :)

  • Tak ta pointa mi zjavne mi usla. Ja som pochopil, ze sa mu hodinky pacia, ale niekto mu vtlkol do hlavy, ze 44mm je na jeho ruku vela, takze ich ani neskusi. Pointa mojho prispevku usla asi tebe, nemusis to zase tak hrotit, ani mat posledne slovo ;) :D

  • Myslel som to tak ze v minulosti by som neriesil pohodlnost a komfort nosenia ak by som si povedal ze tieto chcem tieto budem nosit aj ked su mi velke vyzeraju na ruke smiesne a este sa mi aj zle nosia.

    Preto som povedal ze som si nechal poradit a podla poctu odskusanych hodiniek naozaj nielen opticky ale aj pocitovo znesiem max 42 a aj to musia mat kratke a zahnute nozicky.
    Suhlasim ze okrem priemeru je dolezity lug to lug lebo napr na mojich LC ktore su 41mm je lug to lug tusim az okolo 47 a tie sa mi uz nosia nie moc prijemne.

    Nepovedal by som ze som lahko ovplyvnitelny ale skor si necham poradit a prijat dobre mienenu radu. Ked si ale postavim hlavu zoberiem si na ruku aj tie hodiny co sme mali na zakladnej skole nad dverami.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  • když to nepřelejzá nožičkama nebo pouzdrem ...podle konstrukce...přes hranu ruky je to v pohodě. Moje 45 jsou úplně stejně pohodlný jako 39 jen jsou o něco težší, což mam rád a je to fajn střídat.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Ja si len pisknem do vetra , ze som Mega spokojny s mojimi pre vacsinu z vas velkymi Vostok Anchar submarine ... len obcas sa stane ze ich niekde suchnem :] ...a potom viem kedy kolvek preskocit na moje slimkove Maurice l. a som mega spokojny opat. Takze priklonim sa k tomu ze komu co vyhovuje a paci sa ....

  • ideme na to :mrgreen:

    Práve som úplne skapal :D

  • Ach jaj. Zas 44mm a okrem toho skoro vsetko od Alpiny 42+
    Keby som nebol informovany a uvedomely tak by mi to nevadilo ale teraz by som si 44 uz nekupil


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Ja ich mám 2 roky a som spokojný, pekný jednoduchý a cenovo dostupný model (odprezentované v sekcii čo máte dnes na ruke)..nemyslím že mám veľké zápästie a nevyzerajú na mojej ruke až tak brutálne...možno iba o zvyku..