- Official Post
Ďakujem ![]()
Ďakujem ![]()






Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Tie druhé v poradí :super:
Ozaj krásne Dugena so super púzdrom
Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
kludne, za opýtanie nič nedáme. aspoň budeme múdrejší. diky :super:
Zpracování slušné, stroj v modelu byl Miyota 8215 s cca půl minuty denně do +, ale vzhledem k stejné odchylce to je otázka doladění, vodotěsnost vodotěsnila, lumi průměr, za ty prachy na hraní ok.
ok, diky za info ![]()
Parádička
Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
:super:
@pepescom toto je Tvoje srdcové vlákno a ide Ti to výborne :super: parádne kúsky
Ďakujem


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Enicar ma velmi pekne chrona. Vedel by som si vybrat.
Co to je vedla tych Enicarov, na tej fotke co si dal?
neviem, gúglil som, ale neúspešne
. Možno niekto múdrejší .....
Ja mám veľmi rád túto značku. Francúzsky LIP, založená na zač. 19. storočia, pekné vintážne modely, aj zo 70´ rokov "nadčasové" kúsky, niektoré sa stali veľmi populárnymi.
NAPR. kolekcia MACH (farebné čudlíky) alebo lElectric Tejto značke boli naklonení napr. Ch.deGaule, Eisenhower, W.Churchil.







@mapo tie lentilkové hodinky to sú tlačidla chrona ? Lebo vyzerá to tak roztomilo ![]()
Jasné, normálne ovládanie, akurát tam praskli cukríky navrch ![]()
Junghans sú parádne. Tie prvé sú moja srdcovka a tie druhé sú celkom cool

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
Pekná hra farieb u tých prvých. Jednoznačne palec hore ![]()
tak nieco z tej rady by som bral aj ja veru, juj
asi biele, "panda" model...raz to pride ![]()
mix na ráno