Foto hodiniek z " webu "

  • Ty se Ti líbí?

    Nádherná fotografia. Tourbillon v 3D priestore.

    Nechcem ich radšej vidieť na ruke :) Hľadal som na hublot.com aj inde hrúbku puzdra ale nenašiel som, priemer puzdra bude cca 43 mm.

  • Ty se Ti líbí?

    nemôžem zrazu editovať svoju odpoveď, tak doplním aspoň takto: viac ako vznik vesmíru (prototyp je zaradený do kolekcie Big Bang) mi pripomina skôr zánik a vychladnutie vesmíru svojou čiernotou (322 čiernych brúsených diamantov), alebo gravitáciu tourbillonu / čiernej diery v časopriestore,

    ešte som niečo našiel:

    https://en.worldtempus.com/watches/one-mi…-bang-3620.html

  • Tebe hodně berou turba. Známej, co sbírá hodinky, teda jestli mohu říct sbírá, má jich pár. Jedny RM, Cvstosky, asi troje hubloty, dvoje AP, nějaký Breitlingy a Breguety s turbem. Ty jediný dělají +1 min/24 takže poputuji do servisu. Stát se to může, ale za ty prachy by se to stát nemělo.

    Mně turba kromě hezký hodinařsky komplikace naštěstí nic neříkaj :)

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Hublot je pre mna mlada znacka bez historie pre “milionarov”. Technicka vyspelost OK, nove materialy OK, ale okrem toho ze na mna s tych hodiniek”revu prachy” mi to absolutne nic nehovori :(

  • Hublot je pre mna mlada znacka bez historie pre “milionarov”. Technicka vyspelost OK, nove materialy OK, ale okrem toho ze na mna s tych hodiniek”revu prachy” mi to absolutne nic nehovori :(

    Suhlasim, ani mne to nic nehovori, ale tento model na fotke ano, casto sa mi z konkretnej znacky paci jeden model,

    ktovie ako vyzeraju na ruke, ale to nikdy nezistim, lebo vyrobili len jeden kus,

    pre mna je to koncept, super myslienka (ako pisem hore ja tam vidim zahnutie casopriestoru tym turbom), krasne spojenie umenia a technologie.

    Kedze sme v sekcii fotky hodiniek z webu, tak ich nemusim kupit, keby som nasiel milion :)

    aj tak ich nepredaju.

  • Tebe hodně berou turba. Známej, co sbírá hodinky, teda jestli mohu říct sbírá, má jich pár. Jedny RM, Cvstosky, asi troje hubloty, dvoje AP, nějaký Breitlingy a Breguety s turbem. Ty jediný dělají +1 min/24 takže poputuji do servisu. Stát se to může, ale za ty prachy by se to stát nemělo.

    Mně turba kromě hezký hodinařsky komplikace naštěstí nic neříkaj :)

    Áno, som zaťažený na skeleton hodinky a preto mám rád aj tourbillon.

    Ten ešte nemám, som začiatočník, a swiss turbo predražuje, tak uvidime, ako dopadnem.

  • Áno, som zaťažený na skeleton hodinky a preto mám rád aj tourbillon.

    Ten ešte nemám, som začiatočník, a swiss turbo predražuje, tak uvidime, ako dopadnem.

    môžeš začať s niečim lacnejším :D aspon ťa to nebude tak bolieť, keď ťa prestanú baviť =O plech z konzervy to istí 8o

    https://www.aliexpress.com/item/100500313…314884012%7Csea

    A stitch in time :D

  • Áno, som zaťažený na skeleton hodinky a preto mám rád aj tourbillon.

    Ten ešte nemám, som začiatočník, a swiss turbo predražuje, tak uvidime, ako dopadnem.

    Tak to já mám život jednodušší. Turba, to už chce fakt prachy.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • môžeš začať s niečim lacnejším :D aspon ťa to nebude tak bolieť, keď ťa prestanú baviť =O plech z konzervy to istí 8o

    ... a keď ma osvietený cituje (plechy z konzervy) tak už nemôžem poskočiť zo začiatočníka na pokročilého? v mojom pokročilom veku? :)

    inak dobre si vybral, ja som videl okolo 1000-1500, ale veľmi som to v číne nehľadal, neviem koľko dní ten tourbillon pôjde

    a či bude mať presnosť aspoň +-1min/1hod

    asi zostanem odspodu na tom BA111OD Chapter 4, ak nebude nič od Biatec

  • ... a keď ma osvietený cituje (plechy z konzervy) tak už nemôžem poskočiť zo začiatočníka na pokročilého? v mojom pokročilom veku? :)

    inak dobre si vybral, ja som videl okolo 1000-1500, ale veľmi som to v číne nehľadal, neviem koľko dní ten tourbillon pôjde

    a či bude mať presnosť aspoň +-1min/1hod

    nezúfaj a pracuj na sebe :D určite aj teba osvieti a čo sa týka čínskych plecháčov mám už tretí a v pohode 8)

    A stitch in time :D

  • môžeš začať s niečim lacnejším :D aspon ťa to nebude tak bolieť, keď ťa prestanú baviť =O plech z konzervy to istí 8o

    cinsky tourbillon pchaju aj do Prim, nie je to skoda prace a pekneho napadu?


    prim-tourbillon-orloj-mechanical-1410-w01p13152b-limited-edition-32pcs_215772_264647.jpg

    preto mi je Biatec sympatickejsi, ze idu na swiss made strojceky,

    aj Molnar Fabry, len to nie su dostupne ceny

  • cinsky tourbillon pchaju aj do Prim, nie je to skoda prace a pekneho napadu?

    teraz som si nie úplne istý, či myslíš že je na hovno tá čína, ten PRIM alebo komplet :?:

    A stitch in time :D

  • asi zostanem odspodu na tom BA111OD Chapter 4, ak nebude nič od Biatec

    Je to samozrejme na tebe ale dobre zváž...nie je vždy najlepšie urobiť či kúpiť to čo sa nám najviac páči :)...pokojne kúp BA111OD len s vedomím, že to budú hodinky na zvyšok života, alebo ich po čase predáš za polovicu ( v lepšom prípade, ak vôbec)... a to nechcem byť zlým prorokom ;) 8)

  • Je to samozrejme na tebe ale dobre zváž...nie je vždy najlepšie urobiť či kúpiť to čo sa nám najviac páči :)...pokojne kúp BA111OD len s vedomím, že to budú hodinky na zvyšok života, alebo ich po čase predáš za polovicu ( v lepšom prípade, ak vôbec)... a to nechcem byť zlým prorokom ;) 8)

    najlacnejsi tourbillon je myslim za 15K Tag Heuer, aj to bol sok, ze pod 20-30K

    tak si myslim, ze turbo za 5K swiss made rucna praca skeleton bez modneho dekla nejakeho by mohli drzat cenu aspon do tych 66%, a este ber cas a inflaciu, vojnu, atomku, stvrtu a piatu vlnu, zimu bez plynu a ropy :)

  • teraz som si nie úplne istý, či myslíš že je na hovno tá čína, ten PRIM alebo komplet :?:

    komplet sa mi paci, okrem prezdobeneho puzdra,

    Prim osobne nemusim, zazil som socik, nepotrebujem si ho nicim pripominat,

    teraz som myslel ze nadbytocna kralovska komplikacia by asi nemala byt z ciny ale spolahlivejsia a z domoviny (swiss) a nie "fake",

    alebo aspon germany a pod.,

    mne moderna cina je nesympaticka :(

    a jasne ze mam na tajnasa z amazonu peknu cinu, nezvladol som to, ale zatajim to kedykolvek.....