Union Glashütte 1893 Kleine Sekunde

  • Hodinky přijatelné jako společenský model, který by mě doprovázel při vhodných příležitostech celým životem, by klidně mohly být Union Glashütte 1893 Kleine Sekunde, kdyby splňovaly mou představu o velikosti oblekovek vhodných na mou ruku (38 mm). Leštěné ocelové pouzdro se ale nabízí pro pány jen ve velikosti 41 mm a pro dámy v 34 mm. Všimněte si rozdílného umístění datového okna, které je na pánském modelu perfektní, na dámském mírně pokulhává a připomíná mi kontraverzní datumku u pilotek od Longines. Já s ní problém nemám, takže za mne jsou oba modely parádní. Zajímavý rozdíl je ve vodotěsnosti, kdy pánský model má WR 100 a dámský pouze 50 metrů. V tomto případě bych volil rozhodně světlou verzi, při pohledu na tmavou asi nemusím psát proč :)




    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Ty černý s tou bílou datumkou, co se Ti tak protiví na Longinech??? 41mm oblekovky??? Téééda já čumim, ještě že to zachraňuju tou cenou, jinak bych Ti dal inspiraci k ježichovi :)

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Já do banky taky :D Tie čierne sú veru fajnové a veľkosť 38 na jedničku.
    Už som myslle že hodinky v tejto veľkosti sa skoro ani nevyrábajú.

  • A s kade som zobral potom tých 38 ? Niekde som to tu čítal :D AHa jasné vidím, Sorry ja som ešte rozospatý tak som to poplietol. V tom prípade škoda že niesú 38mm. Nemusím ale do banky 8o