Breitling Transocean Day-Date Edition Limitee

  • Všetky hodinky od tejto značky sú parádne a tu sa to len potvrdzuje. :thumbup:

  • Trojice modelů značek Rolex, Breitling a Certina se mi vždy líbila. Oblekovky ukazující day date v pěknym obalu i uspořádání. Za mne :super:

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Mne na nich čo sa týka estetiky nevadí nič, ale 43mm je podla mňa takýto vintage štýl moc vela. Keby sa robili 38mm nechýbalo by im podla mňa nič. AT Day-Date sa tiež robia iba 41,5 mm čo vzhladom na hrúbku znamená dosť vela hmoty na ruke.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Za mňa asi najkrajšie B. Na tie mohutné som ešte nedozrel. Dlhšie sa mi páčili v bielej verzii a toto je ešte krajšie.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Ja som dozrel aj na mohutnejšie B. Len moje zápästie na ne nedozrie nikdy :/ Už sa nejaký čas pohrávam s myšlienkou zaobstarať si Breitling Colt 38mm. Nedávno boli jedny aj na CHMG len som si ich neskoro všimol. Nepohŕdol by som ani modelom Transoceanom chronograph 38 alebo Chronomat 38 u ktorého my však chýba tradičná B luneta. Toľko moja spoveď nejako som sa nechal uniesť :P

  • Treba skúsiť to máš pravdu ale keď sa dá unosiť Laco 42 tak aj nejaké B 41 by sa dali :)

  • S datem na trojce nemám jediný problém, když jsem je měl na ruce, spíš mi to i vyhovovalo, věrno odkazu: datum z rukávu nekasej, vyčuhuje samo :)) Čí je ten odkaz??? ;)

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1