Model Girard-Perregaux 1966 prvýkrát kombinuje Big Date a mesačnú fázu

  • Girard-Perregaux 1966 Big Date Moon Phase

    ... zajímavostí je patentované řešení velkého datového okna (Big Date). Je klasicky tvořeno dvěma číselnými věnci zabudovanými do mechanického strojku GP03300 s automatickým nátahem (rezerva chodu 46 hodin, frekvence 28.800 kmitů za hodinu). Ty se vzájemně překrývají, přičemž ... Girard-Perregaux




    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Jednoduché, štýlové a veľmi príjemné hodinky na pohľad. Dobrý príklad toho že menej je niekedy viac. Jednoznačne :super:

  • Klasický dizajn s moderným duchom, krásne.

    Len v nadpise je, že prvý krát kombinuje Big Date a Moon Phase, neviem ako si to myslel, ale tento model (v modrom) - tam už táto kombinácia je. Vybehlo mi to keď som kukal iné obrázky, ale ďalej som to neštudoval. Tento blue dial je tiež veľmi príťažlivý.
    Girard Perregaux Classique Elegance Moon Phase Ref. 49530

  • Len v nadpise je, že prvý krát kombinuje Big Date a Moon Phase, neviem ako si to myslel, ale tento model (v modrom) - tam už táto kombinácia je. Vybehlo mi to keď som kukal iné obrázky, ale ďalej som to neštudoval. Tento blue dial je tiež veľmi príťažlivý.
    Girard Perregaux Classique Elegance Moon Phase Ref. 49530

    Mají nejen tento modrý model, ale i bílý ve zlatě a černý. Všechny označené jako Classique Elegance Moon Phase. Vyběhly na mne už když jsem článek psal. Odpověď hledejme v origo textu: The 1966 collection is enhanced with a moon phases indicator that is particularly beautiful. Linked to the barrel, this function is a wonderful example of Girard-Perregaux expertise.
    It is joined, for the first time in the 1966 collection, by a patented large date display.
    Tak zůstává otázka, jestli je myšleno 1. spojení měs. fáze s big date ... nebo 1. spojení fáze s patentovaným big date...Třetí otázkou je otázka modelové řady...Classic a 1966...

    It is from the Classique Elegance collection. Now it is discontinued, as the company is focusing the dress models on the 1966 collection.

    Další otázkou je vlastní strojek kolekce 3300 vs 3306, nepodařilo se mi určit, jestli 3306 je in-house. 3300 je určitě. Podle výsledků nevím, jestli Tě to víc zajímá jistě odpověď najdeš.

    Odpovědí na tvou otázku je:

    Ano, v této modelové řadě jde skutečně o první kombinaci měsíční fáze a big date. :)

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Dostatočne vysvetlené :super: ja až takýto koumák ako ty nie som ako Ty, že by som sa v tom vŕtal :mrgreen:

    i já se v tom vrtal až na tvůj popud, aby nikdo nemohl říct (a myslim, že ani v jiných vláknech nemůže), že něco napíšu a pak nereaguju :)

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1