Christopher Ward - C60 Trident Pro Vintage Steel Edition & C60 Trident Pro Vintage Black Edition

  • Christopher Ward - C60 Trident Pro Vintage Steel Edition & C60 Trident Pro Vintage Black Edition

    http://www.masterhorologer.com/2015/08/christ…rident-pro.html

    Hranie sa na vintáž je zrejme stále v kurze. Niekedy lepšie a niekedy horšie. Pre mňa je zaujímavé sledovať wardův vývoj a aj k ich potápkám mám stále menej výhrad. U tohto modelu je zdolaný ďalší schodík - datumka. K jeho prospechu len dúfam, že popisovaná Superluminova ™ Old Radium Vintage bude odtieňom čo najviac súhlasiť. Nebezpečné hranie na piesočku, kde jedna zlá vežička dokáže zbúrať celý hrad.

    Veľkosti 38 a 42 mm chýba remíza na 40.

    Technical details
    Movement

    Calibre: Sellita SW200-1 or ETA 2824)

    26 (or 25) Jewel self-winding mechanical movement

    38 hour power reserve

    Date calendar

    Central hacking seconds

    Anti-shock system

    Vibrations: 28,800 per hour

    Timing tolerance: +20/-20 seconds per day

    Case

    38mm hand finished, marine grade, stainless steel case with PVD black finish

    Diameter: 38mm + 42mm

    Height: 13.30mm

    Case weight: 73g

    Bezel: Zirconia dioxide ceramic Uni-directional bezel

    Water resistant to 600m/2000ft

    Screw-down deep-stamped 3D back plate

    Screw-in crown

    Unique engraved serial number

    3.4mm anti-reflective sapphire crystal

    Dial

    Black

    Old Radium SuperLuminova indices, bezel marker and hands

    Signature Trident counter-balance

    Strap

    Vintage Italian leather strap with CW motif buckle

    Strap width: 20mm

    Strap length: 124mm x 82xmm

    Packaging

    Beautiful presentation case and owner’s handbook

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Nie, ani toto nebudú prvé hodinky, pri ktorých si poviem, že fake vintage luminova je prínosom pre ich vzhľad.
    Zato štandardná verzia sa mi páči velmi.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Na fotkách nevidno, že aj v čiernej verzii je dosť chrómu na ručičkách aj okolo fosforu, čo môže pôsobiť rušivo. Inak super univerzálne hodinky, ktoré vyzerajú dobre na každom remienku.

    Prvé kroky... Christopher Ward, EPOS, Glycine, Maurice Lacroix, Oris.

  • Tu sú fotky veľkosti 43 mm na čiernom koženom remienku. K tejto DLC vintage verzii sa ozaj viac hodí slušná koža než gumený alebo kovový remienok. k.

    Prvé kroky... Christopher Ward, EPOS, Glycine, Maurice Lacroix, Oris.

  • Tridenty mozem :) aj ked klasicka ocelova verzia s keramickou lunetou mi je blizsia, nepohrdol by som ani touto :)


    Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk