Priateľka značky Schaumburg Watch

 • Keď sme premýšlali, s kým na našom trhu spojíme meno Schaumburg Watch, nemali sme presnú predstavu o tom, či to bude pán alebo dáma, či herec, športovec ... Vedeli sme len to, že to bude človek, ktorý vyvoláva pozitívne emócie, ktorý je nasledovania hodný a s ktorým sa zhodneme ako po stránke profesionálnej, tak i ľudskej.
  Som naozaj šťastný, že sa priateľkou značky Schaumburg Watch stala Eva Sakálová. Talentovaná herečka, výborná lektorka jogy a úžasný človek.


  Ako herečka účinkuje na viacerých scénach. V Slovenskom národnom divadle, v Štúdiu L+S, v divadlách Aréna a GUnaGU.
  Naposledy ju mali diváci možnosť vidieť v diele: "Večer Trojkráľový alebo čo len chcete", ktoré bolo súčasťou Letných shakespearovských slávností (Bratislava, Praha, Ostrava). Na Slovensku, v Českej republike či Poľsku ju možno vidieť v seriáloch ako Dr.Dokonalý, Záchranári, Dokonalý svět a ďaľších. Aktuálne dokončuje natáčanie filmu Vojtech.


  K vnútornému pokoju a šťastiu jej pomáha joga. Je certifikovanou lektorkou, cestuje za ňou po celom svete a šíri ju ďalej. Venuje sa tancu, spevu, má rada kone.


  Okrem slovenského jazyka plynule rozpráva po česky, poľsky, nemecky a anglicky.


  Keď sme spoločne hľadali tému na prezentáciu hodiniek, snažili sme sa držať motta značky: “authentic hand made”.
  Hrnčiarske remeslo má ako v Českej republike, tak i na Slovensku veľkú tradíciu a práve naň padla naša voľba. Myslím, že výsledok stojí za to. Ale to už posúdia iní :)


  S GoPro kamerou vzniklo i spontánne “the making of” video z fotenia. • A priatela nehladate? :D

Letisko Sliač