Hladam sportove hodinky s teplomerom

  • Ahojte,

    Hladam sportove hodinky, ktorymi by som si vedel pri otuzovani merat teplotu vody. Taktiez by mali mat zakladne funkcie ako stopky a samozrejme byt vodotesne. Nie som velmi zatazeny na nejaku znacku, cim nieco lacnejsie a jednoduchsie tym lepsie :)


    Vdaka

    Marek

  • Vitaj Marek, a pozeral si už niečo na nete alebo máme pozrieť za Teba? ;)
    Takže nápoveda: Casio rada ProTrek - možno aj iné, značka Timex, no a hádam aj značka Polar, Tissot T-touch (tu si nie som istý)
    Veľa šťastia :)

  • Obávam sa, že tie podmienky sú celkom dosť podstatné.

    cim nieco lacnejsie a jednoduchsie tym lepsie

    Problém pri používaní hodiniek na meranie teploty vody je, že ich ovplyvňuje teplota ruky. Mal som T-Touch II s teplomerom a tie som musel dať z ruky aspoň na 10 minút, aby namerali teplotu vzduchu, neviem ako by to bolo vo vode.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Ahojte,

    Vdaka za reakcie.

    Takze ano, dal som si troska predtym namahu popozerat nejake weby a shopy. Som v hodinkach absolutny neznalec preto som sa asi aj zle vyjadril, sportove = outdoor :D Cize stacia mi nejake plastaky netreba ziadne zelezo a aby boli elegantne...
    cize len dve funkcie su dolezite, stopky a teplomer do vody. Co som tak pozeral tak ma zarazilo, ze troska schopnejsie hodinky sa pohybovali od 200eur+ (snad som len zle pozeral :D ), co vpodstate je dost za to ze si chcem odmerat kolko som vo vode a kolko mala voda stupnov, to mi trebars staci aj bazenovy teplomer a lacne vodotesne stopky :D Plus dalsia vec ci hodinky vydrzia aj vodu, ktorej teplota sa blizi nule.

    Vdaka a pekny vecer prajem! :)