• Práve preto je to o hľadaní rovnováhy medzi radosťou z toho, čo človeka má a túžbou po tom, čo človek nemá, lebo ako hovoria budhisti, túžba po hmotných statkoch je príčinou všetkého utrpenia a ako hovorí Naopleon Hill, túžba je základom každého úspechu, takže ideálny stav bude niekde medzi tým.

    Toľko moja úvaha.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Pozeram, ze sa to tu trosku zmenilo na filozoficko uvahove vlakno... :) Misoo, a vlastne aj Spartan - ano, ale ako vravi klasik, vsade je najeke ale. Ten dolezity element, ci rozdiel, je hmotny ci nehmotny rozmer tuzob, snov, a aj toho úspechu. Tak ako Budhisti upozornuju na nebezpečenstvo hmotnych tužob, tak isto aj podporuju zveladovanie nehmotnych tuzob. V opacnom garde to je u Hilla, respektive on o nehmotnom asi tolko ako Budhisti nehovorí. Je to vsak podobne ako s peniazmi - peniaze cloveku davaju slobodu. Slobodu v dnesnom materiálnom svete. Ale spolu s tou slobodou aj cosi viacej, a tou je emocne-citova-vztahova/urcitym sposobom/ samota. Naopak to je u nehmotnych tuzob. Tiez davaju cloveku slobodu, ale už nie v materialnom svete. Ako bonus vsak clovek nezaziva citovo-emocnu-vztahovu samotu. Aj ked aj sloboda aj úspech a emocné šťastie často krat veľmi rychlo skoncí pri nasich vlastnych zlozvykoch, železnych koseliach, sebe naprogramovanych postojoch, atd... MIsoo - ano, snivat o jednej veci v zivote je nuda. Ale zase mi tu vyskakuje ciel a prostriedok. Osobne som za to, aby clovek mal jeden kosterny sen, cosi ako hlavny kmen stromu, a tu kostru, ci kmen stromu by mali obrastat, obohacovat mnohe ine, mensie sny. Ale mali by byt take, aby to nebolo ako ked by na kmeni listnateho stromu zacalo vyrastat ihlicie, kvety by boli z tulipanov, plody ako zemiaky, atd. :) ...bla..bla..bla.... :D

  • ak by som mal is do Gs tak jedine HiBeat

    External Content m.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    Stále sú top .. a stale budu tie indexi sú dokonale ..


    Prim sport II
    SEIKO 5 snk 645 k 1
    Seiko 5 snk 369 k 1

  • Bratove nove Grand S. , Q s užasne presným strojčekom a pekným remienkom stredna velkost 38 mm