Tricko Hodinkomania

  • tak aj vyjadrim.nazor
    Podobnych triciek mam niekolko, a tiez som si myslel ze menej je viac, no nakoniec realne nosim najradsej a najcastejsie toto tricko s napismi v predu aj v zadu

    No zaroven si nemyslim ze nechat rozhodovat dav je najstatnejsie. Nech kompetentny vyberu a som presvedceny ze kazdy kto naozaj chces si ho kupi.

  • Mne sa Peťov nápad páči. Rozhodne som za :) a už sa teším keď si ho konečne oblečiem :D

  • Takže zatiaľ to zo zoznamom záujemcov vyzerá nasledovne:

    mapo
    misoo
    lam
    esqueleto
    TheBP
    Adam
    lordsoft
    kotuc20
    Kubo007
    rozgon
    ZLOjasna
    Matej
    posol33
    don2008
    mvaldo
    jacopobelbo
    bejduko

    Ak som na niekoho zabudol alebo niekoho pripísal neprávom, ozvite sa. Zdôrazňujem že počet záujemcov sa nezhoduje z počtom kusov.
    :hello:

  • @mvaldo neskoro :( návrhy už sú skoro na svete, podľa dohody väčšiny, možno nejaké drobné úpravy budú ešte, ale nič zásadné, neboj sa, bude to pekné :)
    ADAM, diky za sumár, ešte to budeme doklepávať potom.

  • Vzhľadom k tomu, že na fórum chodím teraz minimálne (nové zamestnanie), len potvrdzujem, že napriek tomu môj záujem o tričko trvá.:)

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Rozgon, čítaj vyššie, bavili sme sa o tom, čo to bude, ako to bude.
    SS posielať nebudem, všetkých označím asi tu - alebo v novom, už definitívnom vlákne, tam sa ešte budeme vyjadrovať k veľkostiam a farbe.

  • Chalani, prosím pozrite si túto tabuľku, cez upršaný víkend asi bude čas :) zmerajte si doma nejaké tričko, ktoré nosíte, či sedia veľkosti, ktoré ste nahlásili.
    Pri poslednom potvrdení to už len odsúhlasíme, či niekto nepribudol alebo nechce naviac.
    V pondelok dám náhľady, dúfam, že už aj s cenou. Diky, pekný víkend

    • Official Post

    Prípadne sa môžu zvážiť aj iné predmety s logom :)

  • Beriem vo všetkých farbách po jednom, veľkosť XXL...:happy1::happy1::happy1:

    • Official Post

    Lukmann Áno. Jedno takéto tričko s logom hodinkomania už máme za sebou. Objednať si mohol kto chcel, koľko chcel a v ponuke boli dve farby :)