Squale - 101 Atmos Black Mesh 2002

  • Ahojte! Odkedy som sa zaregisroval a poprecitaval clanky na fore, tak stale je vo mne silnejsia myslienka, ze svoju zbierku pekne pomalicky doplnim o "marine" hodinky, pilotky a potapky. Nechcem to nijak uponahlat, no dnes sa mi velmi zapacili tieto potapky, su zatial silnym kandidatom na zaplnenie jedneho miesta vo winderi :).

    Images

    tissot prc 200 automatic chronograph
    certina ds 1 automatic chronograph
    longines master collection retrograde
    certina ds action diver automatic
    doxa into the ocean
    seiko monster
    fortis b-42 flieger day/date
    tissot pr 516 automatic

  • Doplnujem technicke udaje:

    Waterresistant to 1000 Meters / 101 Atmosphere
    Eta Swiss 2824-2 self-winding movement
    Powerreserve 38 to 40 Hours
    Date
    316L Inoxsteel case high gloss finish
    Diameter 43 mm x 53 mm
    Case 14mm high
    22mm Wide strap with Safetycatch
    Screw-on caseback
    Caseback acid etched
    Screw-down Crown signed with " VON " logo
    Press-to-release uni-directional Bezel with luminicent markers
    Flat Sapphire glass , 3,50 mm thick with double gaskets
    Lacquered dial with luminescent markers
    Swiss Made
    Squale box and papers included

    tissot prc 200 automatic chronograph
    certina ds 1 automatic chronograph
    longines master collection retrograde
    certina ds action diver automatic
    doxa into the ocean
    seiko monster
    fortis b-42 flieger day/date
    tissot pr 516 automatic

  • Hmmm to je snad aj do marianskej priekopy :ghee: :super:
    Planujes sa s nimi tak hlboko potapat? Na mna az prilis masivna luneta, radsej vacsi cefernik na ukor velkej hlbky. Ale inac su velmi pekne :merci:

  • :) Dnes je to velmi v mode sa potapat do marienskaje priekopy, mozno budem dalsim po Cameronovi. Zatial by som ich vyskusal na sledovanie zaberov z morskeho dna pred telkou a skakanie do bazena. :D

    tissot prc 200 automatic chronograph
    certina ds 1 automatic chronograph
    longines master collection retrograde
    certina ds action diver automatic
    doxa into the ocean
    seiko monster
    fortis b-42 flieger day/date
    tissot pr 516 automatic

    • Official Post
    "whippet" wrote:

    Ahojte! Odkedy som sa zaregisroval a poprecitaval clanky na fore, tak stale je vo mne silnejsia myslienka, ze svoju zbierku pekne pomalicky doplnim o "marine" hodinky, pilotky a potapky. Nechcem to nijak uponahlat, no dnes sa mi velmi zapacili tieto potapky, su zatial silnym kandidatom na zaplnenie jedneho miesta vo winderi :).

    Inak keby si ešte mal záujem, presne tieto potápky mi dôjdu. Uzavrel som s touto značkou spoluprácu :) O viac postrehov sa podelím keď mi hodinky dorazia.

  • "esqueleto" wrote:

    Inak keby si ešte mal záujem, presne tieto potápky mi dôjdu. Uzavrel som s touto značkou spoluprácu :) O viac postrehov sa podelím keď mi hodinky dorazia.


    Kdy a jake budes mit modely?jake budou ceny?


    Sent from my iPad using Tapatalk HD

    Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody

    • Official Post

    Zatiaľ som objednal iba sample.. Teda jeden kus, aby som ich videl na živo, akú majú kvalitu a pod.. Zhodou okolností presne ten kus, ktorý sa páči whippetovi (prvá fotka). Až potom som si vyhľadal, či už niekto o tejto značke písal na tomto fóre a vu a la ::d

    Tak či onak, spočiatku budú hodinky asi iba na objednávku, pokiaľ by sa predávali dobre, tak by som vzal niečo aj na sklad ;)
    Ceny budú rovnaké ako u výrobcu, zatiaľ ich môžeš nájsť na ofiko stránke http://www.squale.ch Je len škoda, že tam tie hodinky tak nevyznejú, pretože majú dosť malé a trochu zvláštne fotky.. Kolekcia Leisure je dosť zastaralá, takže tú určite nezaradím do ponuky.

  • Po dost vela vynechanych dni citam prispevky na fore a wow, zaujimava informacia. No teda teraz aj ja som zvedavy ake budu v skutocnosti tie hodinky. Nakoniec som ich prave preto neobjednal, lebo som nemal moznost nikde ich vidiet a ani som iny model od nich nevidel. Potom som si kupil na leto CERTINY potapky (vid. iny moj prispevok), s tou znackou uz som mal skusenosti a dostal som velmi slusnu zlavu z MOC.

    tissot prc 200 automatic chronograph
    certina ds 1 automatic chronograph
    longines master collection retrograde
    certina ds action diver automatic
    doxa into the ocean
    seiko monster
    fortis b-42 flieger day/date
    tissot pr 516 automatic