LUM-TEC - bezplatna vymena baterie

  • Ahojte, na oficialnych strankach lum-tec.com uvadzaju pri kazdom quartz modeli poznamku o bezplatnej vymene baterie pocas doby zivotnosti hodiniek (Free lifetime battery replacement service), co je podla mna dost lakava ponuka. Bohuzial chybaju (alebo som len slabo hladal) akekolvek podrobnosti ako je tento benefit poskytovany, proste ako cely ten proces vymeny baterie prebieha (ci su spolu s bateriou vymienane aj tesnenia, ci je nutne hodinky niekam posielat, alebo to moze urobit v zastupeni nejaky lokalny certifikovany hodinar, ake podmienky treba splnit atd). Zaujimalo by ma ci niekto z vas s tym nema osobnu skusenost, pripadne ci ste k tejto problematike niekde nenasli bilizsie informacie. Budem vdacny za akukolvek odpoved.

  • Osobnu skusenost nemam, ale vacsina takychto ponuk obnasa poslat hodinky vyrobcovi na vlastne naklady a casto aj zaplatit postovne naspat. Vzhladom na cenu vymeny baterky s pretesnenim v lokalnom podniku to podla mna vyuzitelne nie je :) Ale suhlasim, na papieri to vyzera dobre.. :)

  • Dakujem za odpoved chlapci. Priznam sa , ze nieco v tomto duchu som aj ocakaval. Ale pre Americanov fajn ;) Mimochodom existuje este nejaky iny vyrobca, ktory by ponukal podobnu sluzbu?