Čo máte dnes na obed (foto s hodinkami)?

  • U Lukyho musím zas a opäť vyzdvihnúť: MÁ ŠTÝL!

    Ani sa nemusím pozrieť kto nahodil príspevok, stačí mi keď zbadám hodinky, a hneď ho mám.. :thumbup:

    to je pravda 👍 stačí pozrieť na žrádlo a je to jasné a nielen u neho 😂 aj pri haluškách alebo betónkaši s údeným 🍺

    A stitch in time :D

  • hannes bolo ti to treba dedko 8o aj tak tretinu nemáš páru o čo ide =O a že jarná cibuľka :D

    Ani bych nerékel...Dačo z toho som už doma mal...A Luky je frajer.... ;)

  • Paráda 👍 a čo oslavujete 🥂? Inak dobrá kombinácia - červené činžáno a lieky 😟

    Kiež by to bolo Cinzano... je to ten sprostý Aperol, kúpila ho moja, páčila sa jej fľaška. Bol iba ako aperitív, asi vykotím zbytok do hajzla...:( Oslavujeme. Sme 37 rokov spolu...Brali sme sa v Bratislave za krásneho slnečného dňa 17. 11. 1984 po dvojročnej známosti. Poldruha roka to bola naozaj iba aká taká známosť, až posledný polrok to bolo už naozaj. No a potom, bum! A je to na doživotie... :love:

  • Kiež by to bolo Cinzano... je to ten sprostý Aperol, kúpila ho moja, páčila sa jej fľaška. Bol iba ako aperitív, asi vykotím zbytok do hajzla...:( Oslavujeme. Sme 37 rokov spolu...Brali sme sa v Bratislave za krásneho slnečného dňa 17. 11. 1984 po dvojročnej známosti. Poldruha roka to bola naozaj iba aká taká známosť, až posledný polrok to bolo už naozaj. No a potom, bum! A je to na doživotie... :love:

    tak gratulujem 🥂💐 ja som dostal doživotie v 83.

    A stitch in time :D

  • Chlapi, proti vám som holibriadok, ja to mám od 99-ho. 50-ku som ešte nemal, kedy chlapi zvyčajne začnú vymýšľať, ale vzhľadom na moju povahu a príklady v rodine to asi bude doživotie. Nevadí, život je aj tak fajn 👍😀.

    Tempus Fugit

  • Chlapi, proti vám som holibriadok, ja to mám od 99-ho. 50-ku som ešte nemal, kedy chlapi zvyčajne začnú vymýšľať, ale vzhľadom na moju povahu a príklady v rodine to asi bude doživotie. Nevadí, život je aj tak fajn 👍😀.

    A príklady máš aj tu 😂

    A stitch in time :D

  • Paráda 👍 a čo oslavujete 🥂? Inak dobrá kombinácia - červené činžáno a lieky 😟

    Aha, neušiel ti pohľad na tú krabičku pri vázičke. Nuž, to je, pekne prepytujem. prevencia proti kovidu... Vigantol, D vitamín... ;)

  • Chlapi, proti vám som holibriadok, ja to mám od 99-ho. 50-ku som ešte nemal, kedy chlapi zvyčajne začnú vymýšľať, ale vzhľadom na moju povahu a príklady v rodine to asi bude doživotie. Nevadí, život je aj tak fajn 👍😀.

    Tak to potom ja som ešte batoľa :D (brali sme sa v 2015)

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Ja desať, tento rok desať... Miestami mám pocit že už je to sto :D a inokedy zas, že si práve moja manželka oblieka svadobné šaty.

    Pri dvoch deťoch, je to podľa mňa super. Veď to každý pozná. ;)

    Momentálne však jEden člen domácnosti pozitív a všetci najbližších cca 10 dní len doma. Tak vyskúšame čo si všetko zažijeme :D