Technické problémy

  • Neexistuje alternatíva ?

  • S tou som ja spokojný a fungujem s ňou stále skoro. Myslel som ale inú appku :D

  • Neviem o žiadnej alternatíve. Ja som ťapku nikdy veľmi nepoužíval ale chápem, že ľudia, ktorí sú na ňu zvyknutí, nechcú chodiť cez prehliadač. Možno keby ste viacerí napísali priamo do tapatalku, tak to s nimi pohne. Ja som im písal, ale napísali mi iba všeobecné frázy typu, že plánujú v "budúcnosti"... ale nezdá sa mi to popravde.

  • Ja by som im aj napísal ale netuším čo. Či stačí len to že chceme vidieť Hodinkomaniu cez Tapatalk? Inak neviem o aký problém ide. Teda veľmi tomu ani nerozumiem. :(

  • Mne to nerobi .. moze byt aj chybou prehliadaca

    • Official Post

    Priatelia neviem či využívate nahrávanie fotiek na fórum cez mobilnú verziu stránky, ale ja áno. Predtým keď som mal iPhone tak som fotku odfotil a cez prílohu ju nahral.. postol a všetko ok. Teraz ale s novým telefónom pri rovnakom postupe mi fotku nenahrá pretože je vraj moc veľká. Nepomohlo ani zmenšenie MPX ani nič zatiaľ čo som vyskúšal. Viete mi podariť ?

    • Official Post

    mmko je to S7 edge takže nič. Ale dik aj tak :)
    pepescom veď na jeseň znova vymením :D

  • myslím, že lordsoft s tým mal problém na iPhone, preto sa zväčšila veľkosť fotografií na 3 MB, S7 robí väčšie (a lepšie) 12mpix JPEGy takže veľkosť súboru je cez 3MB a nejde to nahrať.

    Je veľa možností ako to vyriešiť:

    - najjednoduchšie bude zmeniť veľkosť fotografie v camera aplikácii v mobile (a potom nezabudnúť dať to naspäť).

    - fotografie môžeš zmenšiť v hociakej aplikácii

    - možeš ich nahrať na postimage a nechať zmenšiť, potom postnúť link, tak bude kvalita najlepšia a zobrazí sa celý obrázok

    - dobré by bolo asi zväčšiť limit na 4mb, čo by malo stačiť.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

    • Official Post

    Spartan Vďaka za rady pri najbližšej príležitosti to skúsim :)
    pepescom Uvidíme čo bude predstavené a tak :)

  • Adam, mne to tiež niekedy spraví. Raz som skúsil zavrieť a znova otvoriť a išlo. Minule som skúsil vyčistiť telefón od - no ako sa to volá? tá zostatková pamäť a upozornenia, notifikacie...neviem :) a išlo to tiez. Používam CleanMaster na ten sajrajt v mobile.

    • Official Post

    rozgon Takúto fukciu nemám.

    mapo to robím aj ja ale aký používaš prehliadač ? :)