OMEGA Seamaster Diver 300M ETNZ

  • OMEGA Seamaster Diver 300M ETNZ
    http://www.omegawatches.com/collection/sea…/21292445099001

    Švýcarská značka Omega v rámci svého partnerství se závodním jachtařským týmem Emirates - New Zealand http://emirates-team-new-zealand.americascup.com/en/home.html představuje model hodinek řady Seamaster - Diver 300M ETNZ.



    Hodinky mají keramickou potápěčskou lunetu s bílým reflexním bodem indexu dvanácté hodiny, který září zeleně. Číselník vyrobený z páté třídy titanu je opatřen indexy s bílou lumi vrstvou, která září modře. Subčíselník třicetiminutového sčítače je vylepšen o pětiminutové odpočítávání začátku závodu. Pouzdro je vyrobeno ze stejného materiálu jako číselník a jeho průměr je 44mm. Všechny prvky chronografu jsou opatřeny červeným nátěrem. Na dýnku hodinek najdeme reliéf loga ETNZ. Strojek - Co-Axial kalibr 3330.


    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Takhle na obrázku vypadají trochu moc šedivě (mimo tu červenou), v reálu ale vládne ten číselník, je to paráda (muj osobní dojem, ale mně se líbí všechno). Cenu nevim, ale jistě si ji minimálně umíme představit.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Je to tak, ale když se na ně podívám očima toho, komu jsou určeny, září z nich údaje chronografu, což je pro sportovní účely ve stížených podmínkách vlastně tak, jak má být. Takže jo, vidíme je oba správně :) ... ale ty obrázky jsou fakt divný...a já to napíšu, co bych nenapsal - vyblitý :mrgreen:

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

    • Official Post

    tak mne sa vobec nezdaju vyblite... ta seda s vyraznymi subcifernikmi (rozumej - nestratenymi v bordeli) bude na slnku perfektna... malokedy sa vidi take prehladne chrono... snad to nazivo nebude inak :mrgreen:

  • Cena je 7 800$. Seamaster 300m je moja najoblúbenejšia séria hodiniek vôbec, takže sa mi samozrejme páčia, aj keď verzia z roku 2013 sa mi páči viac.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches