Fortis Spaceleader Chronograph Volkswagen

    • Official Post

    Model Fortis Spaceleader Chronograph je výsledkem spolupráce s designérským studiem automobilky Volkswagen. Během krátké doby stačil již získat prestižní ocenění Red Dot Design Award, IF Produkt Design Award a ocenění Chicagského muzea. Jejich design je inspirovaný designem automobilovým. Znalci ocení i propojení kaučukového pásku s ocelovým pouzdrem. Jeho asymetrický design vyplývá z integrovaného začlelění chronografických tlačítek po stranách korunky, jejíž masivní rýhování usnadňuje manipulaci. Čitelnost časových údaju dovoluje luminescenční číselník, který je využitý místo luminiscenčních ruček a indexu.


    Kaliber: automatický náťah, ETA 7750 Valjoux
    Rezerva chodu: 42 hodín
    Púzdro: oceľové
    Priemer: 43 mm
    Výška: 15 mm
    Váha s remienkom: 140 g
    Vodotesnosť: 100 m + šróbovacia korunka
    Remienok: kaučuk
    Limitovaná edícia: 2012 kusov
    Cena: 3.600 €



    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    Zdroj: watch magazine, internet.

    Paletteankerhemmung.gif

  • Už som tento model zaregistroval, no nemôžem si pomôcť, mne pripadajú ako fashion kúsok z tržnice. To, že získali ocenenia? Nejde mi to dokopy veru, vyzerajú jednoducho otrasne :nono:

  • Fortis stál u zrodu mojí chronocesty, jejich klasický řady se mi líbily, mechanickej alarm jsem považoval za super vychytávku, to co ale předvádí řekněme v posledních tří letech, včetně tohoto modelu...to není zrovna novinka - nebo ho už přepracovali? ... pro mně nestojí za nic. Barevný variace na x-krát obehrané téma zhoršuje výsledek, to ale neplatí v globálu, u Fortisu ano, u třeba JR a jejich aquáče a teráče je každá nová varianta pecka. A tak jako mi Oscar nezaručuje podívanou co mě bude bavit, stejně tak tyhle ceny nezaručují, že se mi hodinky budou líbit. Tím ale nijak hodnotu těchto cen nesnižuji, snad mi rozumíte.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1