Ball Fireman Night Train SG50 Limited Edition

  • Ball Fireman Night Train SG50 Limited Edition

    Čiapku, píšťalku, plácačku ... Night Train SG50 a môže sa do rachoty ::d . Teda za predpokladu, že ste singapurský mašinfíra a ak áno, je samozrejmé, že ste aj blázon do hodiniek. Singapurská populácia má totiž menej ako 6 miliónov ľudí (nepozeral som sa na presná čísla) a pritom len za rok 2014 tam vyviezol švajčiarsky priemysel tovar v hodnote 1120000000 švajčiarskych frankov (to číslo ani neprečítam, no k Henrimu do klubu by to stačilo :mrgreen: ). Takže táto krajina je jednou z kľúčových trhov pre švajčiarske značky. Niet divu, že sa jej chcú zavďačiť (radšej by som napísal, že sú ochotné liezť jej do zadku, ale to neurobím :mrgreen: ), napríklad i týmto modelom hodiniek značky Ball, ktorá cez svoje korene v USA má základňu práve vo Švajčiarsku. Limitovaná edícia hasičskej rady Night Train SG50 8 8| (ať to zní sebedivněji, je to tak) bola vydaná k oslave 50. výročia nezávislosti Singapuru. Veľkosť puzdra je plných 45mm, takže sa hodí aj ako palubné hodiny vlakové súpravy. A neboli by to Ball v nočnom vlaku, keby nebolo trícium. Ako strojček do hodiniek pousloužila v základe známa ETA-2824, ale nebola by to opäť značka Ball, keby chýbala ochrana proti magnetickému poľu a nárazom. Nechýba. Hodinky sú v čiernom DLC prevedení a stoja okolo 2800, - $


    foto: ablogtowatch


    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

    • Official Post

    Páči sa mi zloženie tých indexov. V tme pekne vidieť tie jednotlivé dieliky. Nechápem však tým dvom veľkým indexom na 6 a 12 hodine. Ak som vyčítal správne je to 50 a 56. Aké to má opodstatnenie ?

    • Official Post

    Aj som nad tým dúmal, len som si myslle že keď je to v tom červenom kruhu že to už nebude znova ono :) Súhlasím však že je to dobré prevedenie a celkovo hodinky veľmi pohľadné. Tie trubičky majú niečo do seba :super:

  • Možná bych víc bral Day Train :) a neměli tam to věnování násobit, ale je to jak jsem psal v popisu, jen ještě hlouběji ::d

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1