TF Est. 1968 - opasek inspirovaný Swiss-made mechanical watch

  • TF Est. 1968 - opasek inspirovaný Swiss-made mechanical watch

    Vlákno, které nikam nepatří, patří asi sem ;)

    Côtes de Genève, modřené šroubky, matný a leštěný povrch, funkční rotor...a to vše jako spona na pánský řemen. Tak akorát vhodný pro nás hodinkomaniaky. A jestli je to málo, přiberte manžetové knoflíčky nebo kuličková pera stejně stylově provedená. Raději jsem nekoukal na ceny :mrgreen:



    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

    • Official Post

    To by ma zaujímalo čo si budú pýtať za to pero :]

  • Pero je na Ebay po 1099Usd

    Sorry ale za to mam Waterman + Montblanc + Sailor 1911 vsetko zlate hroty a na atramnet a ne Roller

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • A si predstav, čo by si mal za Omegy :mrgreen: .


    Za 1000usd ich moc nebude
    Ale tie pera... Chyta ma nová Mania

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m


  • Za 1000usd ich moc nebude
    Ale tie pera... Chyta ma nová Mania


    Myslel som to tak, že čo by si mohol mať za tie peniaze, ktoré si dal za Omegy.
    U mňa tá mánia nie je ani nová, človek si na kvalitu prirýchlo zvykne. Už som v štádiu, že som sa musel asi na 30 s zamyslieť, či 1 000 USD za pero je už cez :pendu: .

    • Official Post

    Ja mám jedno pero Parker. Zlatý hrot, plniace v peknej darcekovej sade aj s atramentom a koženným obalom. Je mi ale na dve veci. Nestíham s ním písať poznámky dostatočne rýchlo, takže som skončil s perom za 0,70 € . To druhé čaká na svoj čas kedy s ním budem podpisovať dôležité veci :)

  • Mně by stačily manžetový knoflíčky z E-bay...kdybych nosil kvádro, opasek nepotřebuju a už vůbec ne se sponou, co se mi bude zařezávat do pupku kdykoliv si sednu, no a pero, to je kapitola sama pro sebe, až nějaký budu potřebovat, ukradnu si ho tak, jako náš národní příklad nejzářnější. Jestli si na to ještě vzpomenete :)

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1