• Priatelia, kamarati,

    potreboval by som pomoc. Nevedeli by ste mi poradit, kde by sa dal zohnat stroj Seiko VK64 a hodinara, ktory by bol ochotny vymenit tento stroj v mojich Vratislaviach? Ta Miyota 0S21 mi nejako zacina pit nervy. Predpokladam, ze vaklajuca chrono sekundovka sa
    spravit neda.

    Kludne mozete poradit aj inu alternativu stroja.

    Vdaka za kazdu radu.

    Roman

  • Ja tam mam problem s vaklajucou sekundovkou, co je vraj pri tomto type stroja normalne. Potom s nulovanim minutoveho scitaca chrona - neresetuje na "0". Skusal som to spravil, ale nejako nie prilis uspesne.

    Ono to nie je nic vazne. Ako sa vsak poznam, tak ma to zacne viac a viac stvat :)

    Diky za tu adresu.

  • Roman, v krajnom prípade skús Koscom. Do Vianoc robil výmeny strojkov od Seiko aj Frýdl, no oznámil, že od Nového roku mu prestáva Koscom dodávať náhradné diely a strojky na Seiko, lebo chcú byť výlučným opravárom v Čechách na Seiko oni. Takže v prípade stroskotania skús aj toto.

  • Jéžiši, ty tam chceš strčiť Miyotu, to som si teda dal...., nuž, uši dole, medzinárodná ostuda ma neminie.....:rouge::rouge::rouge:

  • Hej, Roman, veď ma nebycikluj, píšeš, že chceš Seiko VK64. Robíš si vtipy? Alebo mi to nepáli?

  • Aha, už som myslel, že som zrelý na pezinskú Cajlu....:]