Tag Heuer Carrera special edition SENNA

  • Ďalšou tohtoročnou novinkou je model Carrera special edition SENNA. Ide o špeciálny model, ktorý vznikne ako pocta brazílskemu automobilovému pretekárovi F1 Ayrton-ovi Senna. Na antracitovom ciferníku zaujme výrazná červená farba, z ktorej je logo ,,SENNA,, detaily na chronografovom sčítači a korunke, konce indexov a tak isto aj na lunete sa objaví červené ,,S,,. Zadné viečko bude tiež špeciálne dekorované na tému ,,Senna,,. Najviac zaujímavé je to, že použili náramok z kolekcie Link 8| mne osobne to vôbec nepripomína už Carreru ale nejakého hybrida.

    Ref.: CBB2010.BA0906
    Kaliber: calibre 16, automatický chronograf, dátum
    Púzdro: 44 mm - brúsená/leštená oceľ
    Vodotesnosť: 100 m
    dostupné od Septembra vo švajčiarsku
    Cena: 3.750 € / 104.900 CZK

    ospravedlňujem sa, ale na internete je zatiaľ iba jedna fotka hodiniek, časom pridám ďalšie keď budú.


    Tento model bude dostupný aj vo verzii Black.
    Púzdro: titánové + karbid titánu
    Remienok: kaučukový pripomínajúci pneumatiku
    Cena: 4.150 €

    Paletteankerhemmung.gif

  • Nemůžu jim přijít na chuť i když se snažím. Ani těmto, ani těm z řady Link, které se vyrábí již řadu let (2004?). Dokonce na ně dávali divers lunetu místo tachymetru. Asi ocel na gumě by pro mně byla nejlepší kombinace, ten linkovej tah se mi nelíbí.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Mne sa tieto práve páčia velmi a aj to, že to edícia Sennu je v tomto prípade podla mňa pozitívne. Celkovo sú to podla mňa jedny z najlepších Carrera hodiniek.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches