Pravidlá sekcie bazár - súkromná inzercia - podmienky predaja

 • Inzeráty do tejto sekcie môžu pridávať iba členovia fóra, ktorí dosiahli minimálne 15 zmysluplných príspevkov a sú na fóre zaregistrovaní aspoň 60 dní! Profesionálni predajcovia musia kontaktovať administrátora fóra pred uverejnením inzerátu.

  NAVYŠE MUSIA BYŤ SPLNENÉ TIETO PODMIENKY:


  1, Nesmie ísť o falzifikáty a lacné čínske ponuky - tie budú bez oznámenia vymazané
  2, Jedná sa o hodinky alebo príslušenstvo k hodinkám
  3, Je nutné uviesť popis, cenu a reálne fotky!
  4, Do predmetu uveďte značku hodiniek.
  5, Záujemcovia o kúpu, prosím nedávajte "neslušné" cenové návrhy predávajúcim
  6, Viac ako tri inzeráty za týždeň nie je povolený
  7, Ak sa hodinky predali, je potrebné dané vlákno uzamknúť, a napísať nový príspevok, že sú predané, nech môžu moderátori dané vlákno presunúť preč.


  Vyhradzujeme si právo zmeniť podmienky predaja, prípadne zmazať príspevky od členov, ktorí tu prišli a naháňajú príspevky iba za účelom predaja.


  www.hodinkomania.sk nezodpovedá za členov fóra a ich prípadný predaj, preto by ste mali byť obozretní a zistiť si dôveryhodnosť predajcu pred uzavretím obchodu!

 • Pridal som do oprávnení užívateľských skupín podmienku dosiahnutia aspoň 15 príspevkov...

  Myslíš, že povinná minimální registrace na fóru (plácnu - 3 měsíce, NE u profi) není potřeba a stačí to vyřešit počtem příspěvků? Napíšu je za 1/4 hodiny :) Ale obejít se dá asi všechno ... i když v tomto případě je opravdu zřejmým problémem číslo 1 čtení ::d (pravidel)

 • V sekcii "predaj" sú inzeráty staršie, ako poldruha roka a nehýbu sa . Dá sa kontaktovať predajcov, aby si ich aktualizovali, v opačnom prípade som za ich vyradenie, lebo zbytočne zaberajú priestor a mätú. Rovnako aj ukončené transakcie. Len sa pýtam, nechcem nikoho uraziť.

 • Tie ktoré sú ukončené som minule pozeral a označil ich ako vyriešené. Neviem či ich môžem aj vymazať. Ak hej pustím sa do toho.

 • Aktualizácia!

  Dnes som prečistil BAZÁR (súkromnú aj profesionálnu časť) od starých alebo neaktuálnych inzerátov.

  Na základe toho vstupuje do platnosti nové pravidlo. Každý inzerát ktorý bude viac ako 3 mesiace bezo zmeny, sa bude automaticky pokladať za neaktuálny a bude presunutý medzi vyriešené! V prípade žeby niekto ešte chcel obnoviť svoj inzerát, kontaktujte ma formou SS.

  Ďakujem.

Letisko Sliač