Vtipy, nielen o hodinkach... :)

  • Na vtipe som sa zasmial, ale tá pointa je nepresná. To "na tretí deň" totiž je trocha inak. Veľká noc začína tou "poslednou večerou" na zelený štvrtok. Veľký piatok, deň súdu a ukrižovania je deň druhý a biela sobota, deň vzkriesenia, je deň tretí. Takže mal byť mŕtvy asi dva dni...:]

  • Sakra, nohy majú ako futbalisti!

    pivo Astra sa vyrába v nemeckom Hamburgu, pokiaľ sa nemýlim tak konkrétne priamo vo štvrti Sankt Pauli a tým pádom je logicky aj sponzorom futbalového klubu FC St.Pauli... takže slečny na fotkách sú možno hráčky ženského tímu FCSP :) a ako také majú nárok mať "futbalové" nohy :) :) :)

  • Nohy maj úplně normální, táhnou basu, maj vysoký jehly v blbym terénu. Si to někdo zkuste. Já nemusim, já si to umim představit. A jako bejvalej profi vodák, o St jen diskrétně mlčim :) Ale to už je fakt víc než čtvrt století. To se svět teprve začínal kurvit a tím nemyslím zrovna dámy z St. Chytrý ví a na hloupeho s....no tááák :)^^:D

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • A jako bejvalej profi vodák, o St jen diskrétně mlčim

    :) tak ja som mal na mysli len futbalový klub a pivo z menovanej vykričanej štvrte :) ľahké "dámy" a podniky s červenými lampami ktorými je St.Pauli okrem futbalu populárne sú tiež jeho súčasťou... žiaľ Hamburg som nikdy nenavštívil, podľa toho čo píšeš, Ty ako vodák teda asi áno, a tým pádom o St.Pauli určite vieš svoje :) :) tož, ako sa vraví : raz zažiť je viac ako 100x počuť alebo čítať...

  • ale v tom prípade mi ešte nejaké zvyšky postrehu zostali

    žiaľ na Tvoje ďaľšie postrehy reagovať neviem :) dalo by sa, ale nemyslím že som dostatočne erudovaný :) :) skôr to vidím tak, že sa tu asi viacerí môžme čo to priučiť práve od Teba ohľadom Veľkonočných sviatkov... a hoci sme vo vlákne "vtipy etc" tak túto poznámku myslím vážne...

  • kamarátov otec sa kedysi za starých dobrých čias plavil ako zamestnanec riečnej plavby (nákladnej) z Českej republiky (vtedy ešte ČSR) okrem iného aj po Labe, na západe bol niekoľkokrát, kamarát dodnes spomína ako boli ešte ako deti aj s otcom v "NSR" konkrétne aj v Hamburgu... hoci bol vtedy ešte "sopliak" evidentne to v ňom zanechalo silné dojmy keď na to dodnes spomína... aké spomienky má jeho otec to neviem, ale príležitostne sa ho popýtam, može byť tak plus/mínus v Tvojom veku, možno trochu starší... predpokladám že si tiež niektoré veci taktne necháva pre seba :)

  • Tak jeden veľkonočný.....Sused Jožko išiel do neba. Svätý Peter ho privítal a povedal mu: Jožko, bol si usilovný a úprimný veriaci, tak aby si sa mohol v nebi pohodlne pohybovať, dám ti motorku Pionierku. Jožko poďakoval a cestoval po nebi. Stretol kamoša Fera zo susednej ulice. Ten jazdil na sedmičkovom BMW. Jožko, to máš iba Pionierku? Čo si to bol za veriaci? Ja mám aspoň Pionierku, vraví Jožko, ale čo si mám myslieť, keď pred hodinou išiel okolo pápež na kolobežke? :]