ale furt to ide ...
Vtipy, nielen o hodinkach... :)
-
-
-
ale furt to ide ...
niektori politici su v tomto velmi sutazivi

-
-
-
Je ti sice z roku 2003, ale v súčasnosti by sa tiež našli na tých miestach takéto odborníčky........ čítajte
-
manzelka robi v jednej uctovnickej firme. nie su vsetky take, kks, ale taky slepicinec ste nevideli



-
-
Je ti sice z roku 2003, ale v súčasnosti by sa tiež našli na tých miestach takéto odborníčky........ čítajte
pekné, ale je to fake, pôvodný mail som videl
-
-
musim sa manzelky spytat, ako sa to spravne vyslovuje

-
musim sa manzelky spytat, ako sa to spravne vyslovuje

potom prosíme foto

-
Pepe, čo je na tom ťažké: ERŐMŰ, alebo VILLANYERŐMŰ... stačí sa ma spýtať

-
Na autobusovym nádraží v Pešti nám vždy hlásili: Kučiar ľahší...takhle to znělo, už nějakou dobu tam nejezdim a stále nevim co to bylo. Autobus jsme rozhodně ľahčí neměli🤣
-
-
-
pekné, ale je to fake, pôvodný mail som videl
ja si spominam na mail od kamosa, ked sme este ako studenti robili tesne po revolucii v slovenskych IT "startupoch", ked ho firma vyslala na sluzobku do Australie, napisal report z cesty..
zacianlo to slovami: "British Airways naozaj nalievaju zadarmo", pokracovalo niekde uprostred "..tak som vytiahol aj tu slivovicu.." a finishovalo niekde po ".. si ten japonec ogrcal nohavice.."

-
-
-
-