Vtipy, nielen o hodinkach... :)

  • External Content youtu.be
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

  • Kedysi dávno (asi rok 2009) som to videl na vlastné oči, keď som robil z dlhej chvíle maserske kurzy, proste nuda doma ^^ boli sme fajn partia.

    Známy priviedol kamoša. Masér z Ukrajiny, ktorý robil aj tieto Hammer terapie. Bol to celkom zaujímavý pohľad a nejednému nám v údive vychádzali buľvy z jamiek.

    Dokonca som zopár úderov dostal aj ja, odvážil som sa, keďže vedľa mňa na stole odvaha nechýbala asi 18 ročnej slečne, čo vážila asi 45 kíl aj s topánkami.

    Bolesť teda riadna, prehlo ma ako vŕbový prútik. Pred očami všetci svätí a všetky hviezdy, galaxie a planéty sa mi točili pred očami asi hodnú chvíľu.

    Záver, hm... Neuveriteľná úľava keď som sa postavil na nohy, ako keby som lietal, nič ma nebolelo, nič nepukalo. Proste, má to niečo do seba aj keď to vyzerá hrôzostrašne.

  • No ale ak by si si to nechal robiť pravidelne, tak po čase by si celý hrkotal...? Mne masér úprimne povedal že lepšie ako masáž sú správne návyky a pravidelné cvičenie.

  • To je pravda, masáž má pomôcť prilepšiť. Ale dôležité je správne sedenie, chôdza, beh, šport. To je základ. No len koľko z nás to všetko robí správne.

    Ale zas tá masáž, to je super vec. Vždy si neskutočne oddýchnem a aj mi to pomáha.

    Niekto napr. dosť hejtuje tejpovanie. Mne pri krížoch a ramene to pomohlo veľmi.

    Techniky sú rôzne.

  • Jeden aktualny... ak sa niekomu nepaci tak nech nepozera...

    Iba poznámočka. Armáda DDR pri tých udalostiach hranice ČSSR neprekročila. V opačnom prípade hrozil na severe Čiech ozbrojený odpor. Bolo tu iba zopár vojenských pridelencov na Hlavnom okupačnom štábe...Oddiely DDR zostali za čiarou...

  • Iba poznámočka. Armáda DDR pri tých udalostiach hranice ČSSR neprekročila. V opačnom prípade hrozil na severe Čiech ozbrojený odpor. Bolo tu iba zopár vojenských pridelencov na Hlavnom okupačnom štábe...Oddiely DDR zostali za čiarou...

    Myslim Janik, ze to nebolo myslene doslovne, skor ako hyperbola :)

  • Myslim Janik, ze to nebolo myslene doslovne, skor ako hyperbola :)

    Vieš, ja som tento smutný čas zažil. Mal som 20 a sranda to nebola. Nemci sa neodvážili sem vliezť, ale hypebolu rešpektujem. :) V posledných rokoch som pri výročiach okupácie čítal veľa somarín. Asi najväčšia bola, že vraj Maďari bombardovali Nitru. Oni lietali nad Nitrou, ale zhadzovali iba letáky podpísané Ludwig Svoboda. :D

  • Vieš, ja som tento smutný čas zažil. Mal som 20 a sranda to nebola. Nemci sa neodvážili sem vliezť, ale hypebolu rešpektujem. :) V posledných rokoch som pri výročiach okupácie čítal veľa somarín. Asi najväčšia bola, že vraj Maďari bombardovali Nitru. Oni lietali nad Nitrou, ale zhadzovali iba letáky podpísané Ludwig Svoboda. :D

    Ono to bol taký prvý nevydarený pokus o "farebnú" revolúciu. Ale téma sú vtipy - takže:

  • Ono to bol taký prvý nevydarený pokus o "farebnú" revolúciu. Ale téma sú vtipy - takže

    To bola sovietmi vymyslená povinná jazda. Rehlili sme sa. Fotku poznám, vtedy chodilo Dubčekovi varovanie, aby nedostal herpes alebo kútiky... :)

  • dnes sa riešia manželstvá rovnakého pohlavia a vtedy sa vládny predstavitelia olizovali na verejnosti <X =O :thumbdown:

    Nuž, vtedy to šlo aj na západe, ibaže v socprc to bolo vrúcnejšie... :D