Vtipy, nielen o hodinkach... :)

  • pepescom, už som to napravil :)

  • No ta dlho, ne??? :D

  • Robinson Crusoe 2020: Už iba vy ste mi tu chýbali...

  • Bez komentára...

    Niečo mi zrejme ušlo . Absolútne nechápem. Snažím sa prísť na pointu, ale nič, fakt nič.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Niečo mi zrejme ušlo . Absolútne nechápem. Snažím sa prísť na pointu, ale nič, fakt nič.

    Snaha o vtip o opatrovateľkách :mrgreen: ber to tak, že je kopec vtipov o blondínkach a nie všetky sú sprosté

    A stitch in time :D

  • Niečo mi zrejme ušlo . Absolútne nechápem. Snažím sa prísť na pointu, ale nič, fakt nič.

    Stali sa prípady, že opatrovateľky, ktoré sú v cudzine, po príchode na Slovensko sa v karanténe začali chovať ako veľké dámy a mali neprimerané požiadavky. Bolo to aj zverejnené, tak sa na to vymyslel tento vtípek...

  • Stali sa prípady, že opatrovateľky, ktoré sú v cudzine, po príchode na Slovensko sa v karanténe začali chovať ako veľké dámy a mali neprimerané požiadavky. Bolo to aj zverejnené, tak sa na to vymyslel tento vtípek...

    no ja som to zverejnenie nevidel, ani neviem, aké požiadavky máš na mysli, ale človek, ktorý nemá páru, čo robí opatrovateľka v rakúsku ( a nie len v Rakúsku ) by si mal slová uvážiť. Spravidla sa stará o starého, slabého a chorého človeka, upratuje domácnosť a chodí na nákupy a to robí 24 hodín denne a v poslednej dobe 3 a viac týždňov. Pritom všetkom dáva pozor, aby sa nenakazila a tým neohrozila pacienta a takisto seba. A keď sa konečne dostane domov, aby videla svoju rodinu, snaží sa chrániť ďalej, aby neochorela a mohla sa, po absolvovaní 2 týždňovej karantény a možno týždňa, ktorý má na vybavenie potrebných vecí vrátiť naspäť do práce, pretože na Slovensku jej nikto peniaze nedá, pretože má rakúsku živnosť. A za neprimerané požiadavky nepokladám to, keď sa niekto chce chrániť, keď niekto niekoho naženie ako ovce do jedného košiara, zdravý, nezdravý, sopľavý, nesopľavý a budeš tu, pokiaľ nezistíme, či si zdravý, alebo si tu ochorel. Teda tak :mrgreen:

    A stitch in time :D

  • Diky za vysvetlenie. Zjavne zijem uplne mimo. Nesledovanie sprav a masmedii mi prospieva.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • no ja som to zverejnenie nevidel, ani neviem, aké požiadavky máš na mysli, ale človek, ktorý nemá páru, čo robí opatrovateľka v rakúsku ( a nie len v Rakúsku ) by si mal slová uvážiť. Spravidla sa stará o starého, slabého a chorého človeka, upratuje domácnosť a chodí na nákupy a to robí 24 hodín denne a v poslednej dobe ...

    Ja si prácu opatrovateliek vážim, no vážim si aj prácu tých, čo sú u nás v prvej línii a sú asi , čo sa týka možností nákazy, asi tak 10 x viac ohrození ako tie opatrovateľky. Je dobre, že tento "vtip" vyvolal u nás polemiku a vyjadrenie sa k nemu. Aj keď my, Slováci, máme k ich práci úctu, tak treba povedať, že pre Nemcov či Rakúšanov ide o prácu vyslovene neatraktívnu a s prípadným odchodom opatrovateliek z východných krajín by tam nastal totálny kolaps sociálnych služieb. Táto situácia hrozila začiatkom apríla v Nemecku...

  • Stali sa prípady, že opatrovateľky, ktoré sú v cudzine, po príchode na Slovensko sa v karanténe začali chovať ako veľké dámy a mali neprimerané požiadavky. Bolo to aj zverejnené, tak sa na to vymyslel tento vtípek...

    Hannes ja viem ze ty si to tak nemyslel tak ani toto prosim neber osobne… Toto je proste jeden z najnevkusnejsich vtipov sezony…

    Ja jednu taku primadonu poznam… 19 rocna studentka uziverzity v zahranici, repatriovana neskutocne amaterskym a riskantnym sposobom, zavreta v Liptovskom Jane dva tyzdne na izbe s troma inymi zenami s ktorych bola jedna neskor diagnostikovana pozitiv… nastastie to pre nu dopadlo dobre a uz sedi doma, zdrava, na dalsej dvojtyzdnovej karantene. Neviem ci niekto z vas pozna zariadenie v Gabcikove...je to utecencky tabor kde sa nie tak davno burili migranti kvoli zlym zivotnym podmienkam.

    Prosim vratme sa k vtipom kde su kozy premalovane na velkonocny zajacov… myslim tym smiesne vtipy a nie utahovanie si z ludi v tazkej zivotnej situacii...