Vtipy, nielen o hodinkach... :)

  • :mrgreen:

    Ty dobytku vožralej!!! :D

  • V čase najväčšej gréckej krízy prišiel jedného daždivého dňa do malého hotela na pobreží nemecký turista. Hoteliéra poprosil, či by si nemohol vybrať izbu, že by sa možno na pár dní ubytoval. Hoteliér si od turistu vypýtal zálohu 100 € , dal mu kľúče od všetkých izieb a poslal ho prezerať izby. Ako turista zmizol , hoteliér vzal tú stovku a zabehol k mäsiarovi zaplatiť dlh za mäso. Mäsiar vzal stovku a skočil k farmárovi, aby sa s ním vyrovnal za dobytok. Farmár po jeho odchode bežal za šéfom miestneho družstva a zaplatil mu za krmivo. Šéfino vzal stovku a vyplatil ňou krčmárovi sekeru. Krčmár dal obratom tú stovku kurve, ktorá mu doteraz dávala na dlh. Kurva hneď letela do hotela a stovkou zaplatila za izbu, do ktorej si vodila klientov. A aha, po schodoch schádzal ten Nemčúr, povedal hoteliérovi, že sa mu izby nepáčia, že sa neubytuje, a vzal si stovku nazad. Nikto nič nevyrobil, nikto nič nezarobil, všetci majú zaplatené dlhy a ...... takto funguje naša Európska únia a jej záchranný balík. :hehe:

  • Nasrať na politiku :D

  • Nuž, elektromer som na ruke ešte nevidel...:)

    Ale bylo by to zaujímavé keby nekdo dal dokopy hodinky s výzorem elektromeru ?

  • tachometer by nestačil :?:

    Kukám na to zo všetkých strán, dokonca som otočil aj počítač hore nohami, ale ako sa na tom dá odčítať čas, tak na to je moje vzdelání málo platné :mrgreen:

  • Kukám na to zo všetkých strán, dokonca som otočil aj počítač hore nohami, ale ako sa na tom dá odčítať čas, tak na to je moje vzdelání málo platné :mrgreen:

    15:12

    A stitch in time :D