• Rolex smartwatch...a trochu neobvyklá forma vlákna, obrázek si prosím udělejte sami.

    Pravda či fikce??? Obracet se v hrobě, ve kterém ještě ani neležím, nebo se začít smát??? Pilíře hodinařiny se otřásají pod náporem zájmu konkurence o smartwatch a opravdu nikdo nesmí zůstat pozadu??? Zřejmě ne, teď je ta pravá chvíle ovládnout trh, právě teď.

    http://monochrome-watches.com/rolex-joins-smartwatch-race/

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • ale toto je žart, vsak? :) dokaz ze aj taka seriozna spolocnost ako Rolex ma zmysel pre humor. tato sprava zjavne patri este ku vcerajsiemu dátumu.
    1.april v ponati Rolex, mam pravdu? :) uhadol som?

  • Ty si to vedel, vsak? :) ze si niekto dal tu namahu a vytvoril vizualizaciu k 1.aprilu. mozno nie priamo Rolex ako taky, ale nejaky hodinarsky fanda so zmyslom pre humor. podobne ako v case Vianoc napr. motorove sanky pre Santu od Bentley, alebo nieco na ten sposob :)

  • Upřímně, nevěděl, jen jsem si to myslel a Ty jsi mi to potvrdil, jsme teď totiž minimálně dva a k nám patří i Google, ten toho o nich totiž taky moc neví :D

    jen mě mrzí, že jsem počítač dostavěl až včera, prvního jsem už tenhle příspěvek nestihl :(

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

    • Official Post

    Pánové povedzme si to narovinu. Ak by sa toto stalo skutočnosťou, tak si môžeme povedať, že svet sa už ozaj ženie do záhuby :)

  • To to trvalo...v historii vesmíru pár okamžiků. Teď jsem dokoukal Intersteler, nebo jak se to píše, krávovina na entou, ale Hamiltonky mě u toho udržely...ještě existují pravověrní :) :)

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Veď toto že už to nezastavíme asi ...
    Na adresu toho filmu Interslelar ktorý spomínaš Honzo, som čítal pozitívne ohlasy vedcou, ktorí vyzdvihovali autentickosť spracovania čiernej diery vo filme atď. Na prvý pohľad to vyzeralo až priveľmi scifi, no boli by sme možno až moc prekvapený, čo z toho všetkého je skutočne možné. Na tvorbe scenáru sa totiž podielal popredný teoretický fyzik a odborník na všeobecnú teóriu relativity Kip Thorne. Hádam si ma pochopil, na mňa je už neskorá nočná hodina :mrgreen:

  • Nevidel som to... tak komu veriť mám, pozrieť, či strata času? :mrgreen:
    A k celým tým smart watch... som rád, že ma tieto veci zatiaľ obchádzajú.

  • Černá díra Tě mrskne do jiný časově-prostorový dimenze...právě jsi ušetřil 3 hodiny času...technicky i trikově moc pěkný...

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • mne ten film niekto odporucal ale mne sci-fi prilis nehovori takze som to ani nevidel. az dodatocne som sa na "watchesinmovies.info" dozvedel ze Matthew McConaughey mal na zapasti Hamiltonky. ale len koli tomu aby som sa o tom presvedcil na vlastne oci to pozerat nebudem :)