Sinn U212 S E DIVING Watch

  • Sinn U212 S E DIVING Watch

    Hodinky vyrobené z ponorkové oceli, vysoce odolné proti účinkům mořské vody a zároveň i proti magnetismu, mají povrchovou úpravu Black Hard Coating na základě TEGIMENT Technology, zajišťující zvýšenou odolnost vůči poškrábání. Tato 300 kusů čítající limitovaná edice ve vintážním stylu, používá mechanický strojek s automatickým nátahem SW 300-1 s 25-ti kameny, odolnost vůči nárazům zaručuje splněná norma DIN 8308 a odolnost vůči magnetickému poli norma DIN 8309. Norma DIN 8310 se naopak stará o vodotěsnost, která je v tomto případě 1000m. Vůbec poprvé se u Sinn objevuje obří pouzdro - 47mm.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Krása ale keď bude lumi ako u U1 tak.... Proste cele zle

    Ω Planet Ocean 600m Chrono , Planet Ocean 45,5mm cal 2500C , Ploprof 1200m

  • kedysi sa mi U1 nepacili ani nahodou, potom Honzo pridal vlakno s vojensko limitkou U1-D a tie boli teda vazne na urovni. nevedel som sa na ne vynadivat (Bohuzial len na fotkach). U212 su dalsie ktorými Sinn dokazuje ze vie co robi a pokial ide o vizualne spracovanie cim dalej tym viac robi pritazlivejsie a krajsie hodinky a zaroven dokaze permanentne udrzat uroven a decentnty a distingvovany dizajn. o technických parametroch sa nema zmysel rozpisovat, v tomto smere spolu s Damasko su myslim na spici. tie hodinky preziju asi vsetko. ako sa vravi, moze sa na nich aj tank otocit. 1000m vodotesnost je podla mna sice zbytocna ale to ze su schopni technologicky zvladnut okrem inych aj takuto vyzvu len dokazuje technicku vyspelost znacky. jedina jedna vytka je velkost. 44mm je pre mna uz prilis, ale chapem ze su to hodinky do narocnych podmienok s predpokladom ze ich budu nosit skutocni chlapi a urcite sa pocita aj s tym ze sa budu upinat napr. na neopren alebo na vojensku bundu a podobne. ale 47mm je uz obavam sa skor trochu zbytocny sposob ako zaujat. a tieto modely od Sinn zaujat nepotrebuju, pretoze su zaujimave samy o sebe. mne ale padol do oka novy model 240ST. dal by som si povedat...

  • Já bych se v tomhle případě tou velikostí ani moc netrápil, 300 kusů si svoje ruce jistě najde, ale obávám se, že to naznačuje směr dalšího, již tak dost velkého, zvětšování průměru v potápkový řadě, já bych spíš uvítal o dva míň, než o tři víc. Jinak v poslední době se mi líbí černá s vintážními indexy, takže se u mně designem tohoto modelu trefili do černého.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Mne sa nepáčia žiadne hodinky s vintage luminovou, ani Omega Seamaster 300. Proste mi to pripadá príliš nútené

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • toho ze im ostanu na sklade by som sa urcite neobaval :) rozpredaju ich "dřív než řekneš borůvkovej koláč" ako povedal Bruce Willis vo filme Pulp Fiction :) ale tie rozmery hodiniek sa stale akosi nezmensuju na rozumnu mieru, skor so zdesenim pozorujem opacny efekt :/