Tag Heuer Formule 1 Cristiano Ronaldo Limited Edition

  • vzdialene mi to pripomina obdobie ked bol sefdizajnerom BMW Group pan Chris Bangle. dost vyznamne ovplyvnil dizajnovu liniu vtedajsich modelov co sa u konzervativnejsich zakaznikov nestretlo s velkym pochopenim. najkontroverznejsi bol asi sedmickovy rad konkretne E65. ale na druhej strane sa vynikajuco predaval v Azii. mozno ma TH v plane prerazit na miliardovom azijskom trhu a bude vyrabat "vesele" a gycove rady. hlavne ze sa budu dobre predavat u mladych zbohatlikov v Pekingu , Hanoji alebo Bombaji.

  • No ja zas neviem prečo by malo byť zle že sa snažia spraviť hodinky aj pre mladších. Čo je na tom ? Mladých to pritiahne a starí tieto divočiny odignorujú. Ak chce pán po 50tke TH hodinky tak si kúpi nejaké carrery. Ak jeho 20 ročný syn má rád Ghettu tak si kúpi hentie formuly. Prečo by malo przniť meno značky to, že sa značka snaží rozšíriš záber aj na mladších ? Preto myslím źe ani tie ich smartwatch nebudú úplná blbosť. Prečo by mala byť ? TH robí hodinky, smart watch budú hodinky. Spojili sa s googlom a intelom. Neviem ako by to mohlo dopadnúť úplne tragicky. A neviem ani prečo by tým mala značka v niekoho očiach klesať. Každá značka má niečo, čo sa nie každému páči. Nám sa zrovna smartwatch a ani tieto divné limitky nepáčia ale je toho dosť vela čo robia super aj pre nás. LV / Gucci / Prada robia super obleky a čo ja viem čo všetko.. ale spravia aj tepláky :D tým si ale nekazia meno.

  • @Kubo007 ja nikoho neodsudzujem ani nehovorim o "przneni znacky". v mojom prispevku o tom nie je ani zmienka :) len som poukazal na urcitu paralelu a realnu situaciu. myslim si ze existuje sposob ako oslovit aj mladsich zakaznikov, rozsirit svoje portfolio a neist cestou lacne pôsobiaceho dizajnu az gycu. nie je to jednoduche ale znacka rozmeru TH by s tym nemusela mat problem a takuto vyzvu by mohla zvladnut. inak sa moze stat ze cela ich snaha bude len nevydarenym uletom, v lepsom pripade modnou vlnou ktora ako prisla tak pominie a marketingove oddelenie firmy po kratkom case zisti ze vynalozena snaha a vysledny efekt nepriniesli zelany vysledok a pekne sa vratia ku klasike. presne tak ako to bolo v BMW. na zaver opat raz zdoraznujem ze prezentujem ciste svoj subjektivny nazor.

  • No ja zas neviem prečo by malo byť zle že sa snažia spraviť hodinky aj pre mladších. Čo je na tom ? Mladých to pritiahne a starí tieto divočiny odignorujú. Ak chce pán po 50tke TH hodinky tak si kúpi nejaké carrery. Ak jeho 20 ročný syn má rád Ghettu tak si kúpi hentie formuly. Prečo by malo przniť meno značky to, že sa značka snaží rozšíriš záber aj na mladších ? Preto myslím źe ani tie ich smartwatch nebudú úplná blbosť. Prečo by mala byť ? TH robí hodinky, smart watch budú hodinky. Spojili sa s googlom a intelom. Neviem ako by to mohlo dopadnúť úplne tragicky. A neviem ani prečo by tým mala značka v niekoho očiach klesať. Každá značka má niečo, čo sa nie každému páči. Nám sa zrovna smartwatch a ani tieto divné limitky nepáčia ale je toho dosť vela čo robia super aj pre nás. LV / Gucci / Prada robia super obleky a čo ja viem čo všetko.. ale spravia aj tepláky :D tým si ale nekazia meno.


    Malo by to byť zlé preto, že firma aj prostredníctvom produktov, ktoré robí, vysiela istú správu verejnosti o tom, kde chcú byť a prečo by si mali jednotlivé skupiny zákazníkov vybrať ich. Firma jednoznačne prostredníctvom produktov tvorí svoju identitu a musí mať isté medze, kedy si povie, nie, toto už nie je hodné našej značky a preto to nespravíme. Dnes to ešte konzervatívnejší zákazníci možno odignorujú a skutočne si tie Carrary kúpia, ale o nikolko rokov, keď bude TH známe výrobou smarthodiniek, okuliarov a gýčových farebných quartz hodiniek, tak si povedia, že si radešj kúpia Omegy, ktoré sú prestížou niekde inde. Pozri sa aké úzke je zamerani Rolexu, PP, Vacheronu a ako prestížne sú ich značky.
    Takže firme to môže finančne pomôcť, ale čo sa týka prestíže a schopnosti značky predať "hocičo" jednoznačne im to musí uškodiť.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • ja viem čo chceš povedať, len mám pocit že toto nemusí byť ten prípad. Spraviť športovú limitku vo farebnom prevedení ktoré je trochu ujetné ešte neznamená že sa snažia "predať hocičo".

    watchesfan a tieto chrono sa ti nepáčia ?

  • Samozřejmě, jak jsem psal, jsou z té samé řady kalibru 16, je tam vícero modelů, v ruce jsem držel dva, ten z tvého obrázku ne, ale je stejně parádní :super:
    Tak si představuju důstojné zastoupení takové značky jako je TH v řadě F1.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1