• Tak Rolex to teda rozbalil:
    Day-Date 40 s novým movementom 2355 http://www.ablogtowatch.com/rolex-day-date…-3255-movement/

    Yacht-Master 116655 http://www.ablogtowatch.com/rolex-yacht-ma…mic-bezel-2015/

    Nádhera, tie Yacht-Master sa mi strašne páčia, 40 mm je pre president oyster podla mňa ideálna velkosť, takže sa mi tieto novinky Rolexu velmi páčia.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Za ta léta existence jednotlivých modelových řad jsou vyladěny k dokonalosti. Je pěkný vidět výrobce, který nepropadl módě přerostlejch hodinek, výkonný, funkční, pohodlný, diskrétní, ale zároveň přitahující obdivné pohledy a hlavně krásný i když ty ceny budou peklo na Zemi :)

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Tie nové Yacht-Master ma príjemne prekvapili. Doteraz som ichmal zafixované ako oceľ s char. modrou lunetou. Tieto sú pekné zmena. K Day-Date niet čo dodať. V mojich očiach jedny z najlepších od rolexu.

  • Práveže ten gumený remeň mi na to maximálne sedí. Video a reálne obrázky:

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    U mňa sú momentálne úplne na vrchu wish listu. Cena za 40mm verziu: 23 800CHF.



    Video Day-date 40:

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • Po týchto fotkách a videu musím priznať že sa mi začínajú viac páčiť Yachtmastery, z jedného jediného dôvodu. Sú úniverzálne.
    Keď ich človek hodí na kožu ako písal Jakub, tak má pekné oblekovky a na gume perfektné potápky. Kdežto DayDate sú výhradne oblekovky v mojich očiach. Rozmerovo sú navyše rovnaké.
    Je zaujímavé ako sa dokážu zmeniť preferencie pridaním pár obrázkov :)

  • Trošku škoda, že tie Yach-Master majú WR len 100m. Viem, že to stačí, ale keď sú toho hodinky, ktoré majú čosi spoločné s vodou, mohlo to byť viac, celkovo neviem prečo to nie je 300m WR keďže je to v podstate konštrukcia submariner, ale asi to nie je priorita. Tiež je škoda, že tam nie je ten novší movement. Páčia sa mi ale velmi obidve aj Yacht-Master aj Day-Date, keby som mal na jedny, asi by som si kúpil aj druhé :D ale keby som si mohol vybrať iba jedny tak day-date, to je proste klasika, aj keď neviem, ako by som vyzeral, keby som s tým prešiel po ulici.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • neviem, ako by som vyzeral, keby som s tým prešiel po ulici.


    Je to presne ten typ hodiniek na ktoré musí mať človek osobnosť/štýl. Väčšina z nás nechodí nechodí v obleku každý deň, a k tričku sa moc nehodia ::d

  • Myslím, že tie Day-Date by s nejakým štýlovým tričkom, alebo polokošelou boli priatelné, u mňa by bol problém skôr, že by to chcelo vek aspoň 40 rokov, aby s tým človek nevyzeral divne, na čo by som musel ešte velmi dlho čakať, ale keby som na to mal, zrejme by mi to bolo jedno.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches