• [quote='bejduko','http://hodinkomania.sk/index.php/Thread/2856-Čo-som-dnes-videl/?postID=60527#post60527']tie pamy vyzerajú ako fake lebo majú biely ciferník (viem že sa robia mariny aj s bielym) a po druhé tie kamene bijú do očí, taká firma ako panerai by niečo také nevypustila nikdy z linky. je to otrasné :berk2:


    Tie PAMy vyzerajú tak, ako majú vyzerať PAM003-ky povykladané kamienkami. Panerai robí veľa diamantových modelov, napr 131, 145 či 148. Robia sa v malých sériach, napr. po 40ks. Aj preto tie domkacové PAMy so 4000-ovou sériou C z roku 2000 nemohli vyjsť s kamienkami z továrne PAM. Ak tie kamienky sú diamanty, je to stále lacnejšie než origo diamantové, zvlášť ak k nim nie je certifikát.
    Ja by som ich až tak neodsudzoval, sú to vkusne doplnené a nositeľné hodinky. Nedával by som ich na jednu úroveň s Rytmusovými diamantovými brejtlingami...

    Je mozne niekde aj vidiet ponuku tych malo-seriovych modelov? Viem, ze na predajniach v Taliansku je mozne vidiet to co neni v standardnom cenniku ale bolo by zaujimave vidiet aj ponuku kusovej vyroby.

    • Official Post

    [quote='bejduko','http://hodinkomania.sk/index.php/Thread/2856-Čo-som-dnes-videl/?postID=60527#post60527']tie pamy vyzerajú ako fake lebo majú biely ciferník (viem že sa robia mariny aj s bielym) a po druhé tie kamene bijú do očí, taká firma ako panerai by niečo také nevypustila nikdy z linky. je to otrasné :berk2:


    Tie PAMy vyzerajú tak, ako majú vyzerať PAM003-ky povykladané kamienkami. Panerai robí veľa diamantových modelov, napr 131, 145 či 148. Robia sa v malých sériach, napr. po 40ks. Aj preto tie domkacové PAMy so 4000-ovou sériou C z roku 2000 nemohli vyjsť s kamienkami z továrne PAM. Ak tie kamienky sú diamanty, je to stále lacnejšie než origo diamantové, zvlášť ak k nim nie je certifikát.
    Ja by som ich až tak neodsudzoval, sú to vkusne doplnené a nositeľné hodinky. Nedával by som ich na jednu úroveň s Rytmusovými diamantovými brejtlingami...

    ale veď dobre chlapci kľud, ja som len napísal prečo asi mohly pôsobiť pre ostatných ako fake, nič viac. a to že mne sa nepáčia a považujem ich za najškaredšie panerae vôbec kedy som videl je vec vkusu. veď proti gustu žiaden....

  • ja som minuly tyzden v centrali cez obed videl na eskalatore typka s bicolormi od rolex. obavam sa ale ze to mohla byt kludne "replika"

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-

  • Jj, 90 percent Rolex, čo vidíš, je replika. Minule som sa bavil s chlapíkom, na ruke Vacherony a po chvíli v pohode priznal, že je to replika, ale strojček je aspoň ETA. Ja to nechápem, za tú cenu už kúpi normálne hodinky a pri tomto poloteplákovom nagelovanom týpkovi mi hneď bolo jasné, že má asi fejk.

    Epos Passion 3409,Seiko SNZH53K1, Tissot Visodate, Certina DS Podium Shape chronograph, Omega vintage kúsok cca z r. 1940, Prim

  • Jj, 90 percent Rolex, čo vidíš, je replika. Minule som sa bavil s chlapíkom, na ruke Vacherony a po chvíli v pohode priznal, že je to replika, ale strojček je aspoň ETA. Ja to nechápem, za tú cenu už kúpi normálne hodinky a pri tomto poloteplákovom nagelovanom týpkovi mi hneď bolo jasné, že má asi fejk.

    ale že to tým ľudom neni blbé, ja som tiež nedávno videl ,,brequety,, na jednom chlapíkovi a tiež bez problémov priznal že to nieje origo a kupoval to v turecku za 50 e ::d ale aspoň že tam nemal quartz

  • :)

    zrovna dnes rano v telerane na markize kecali cosi o fejkoch. aby si to ludia nekupovali ze je to zle atak... a ze radsej kupit trendy original ::d

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-