• správne .... , mne je cely Chronomag tiež nesympaticky , najmä potom čo mi p. BERT napisal že " NESER MNIE " ....

    na chronomagu nie je dobre hovorit nemiestne vtipy a uz vobec nie vseobecne vlakna plevelit kopirkami typu Steinhart a cinske tam maju dokonca vyhradenu vlastnu oplotenu rezervaciu :D
    Ale v realite - je to sukromne forum ktoreho reziu plati bert z vlastnych zdrojov a tym padom si narokuje na urcovanie pravidiel... s niecim suhlasim s niecim nie, chodim tam pre inspiraciu a pozerat co je v hodinkovom svete a radsej drzim hubu ... mozno sa nasral tak ze ak sa "neodserie" do polky jula tak to cele posle do kytek jak sa vyhrazal :)

  • Breitling predstavil reedíciu modelu SuperOcean Slow Motion, ktorý bol pôvodne vyrobený pred pol storočím.

    4 veľkosti púzdra, ETA 2824

    A stitch in time :D

  • pepescom ...ozaj parádička :thumbup:akurát už tam nie je ETA ale Sellita (26 šutrov :()...aj keď je to "akože" jedno, furt k tym strojčekom nemem dôveru...mal som jedny z SW 200 a boli 2x v servise a žene začali zastavovať Alpina ( už tam v záruke menili prasknutú kotvu), tak pôjdu znova do servisu, akorát už za moje prachy, záruka skončila :(

  • LucaChangre je to divné =O všetci za drbeme do zahraničia a našu vlasť nepoznáme :/ vynakladáme obrovské prachy na kozmický výskum, hrabeme sa na Mesiac a Mars, hľadáme potencionálny nový domov a pritom Zem nemáme ani zďaleka preskúmanú, vieme o nej prd a robíme všetko pre to, aby sme ju zničili a seba samých tiež :cursing: sme drbnutý druh :thumbdown: zaslúžime si len covid, opičie kiahne a Putina ako bonus :!:

    A stitch in time :D

  • LucaChangre je to divné =O všetci za drbeme do zahraničia a našu vlasť nepoznáme :/ vynakladáme obrovské prachy na kozmický výskum, hrabeme sa na Mesiac a Mars, hľadáme potencionálny nový domov a pritom Zem nemáme ani zďaleka preskúmanú, vieme o nej prd a robíme všetko pre to, aby sme ju zničili a seba samých tiež :cursing: sme drbnutý druh :thumbdown: zaslúžime si len covid, opičie kiahne a Putina ako bonus :!:

    No ty mas dnes naladu :)..aj ked z casti mas pravdu.

  • :D Martin nepoznáš ma , ja som večný optimista 8) ale momentálne to vidím tak, ako som to napísal a ako to cítim a viem, že je to tak. Sme vo

    väčších sračkách, ako si pripúšťame. Ešte že máme tie godziny :P

    A stitch in time :D

  • :D Martin nepoznáš ma , ja som večný optimista 8) ale momentálne to vidím tak, ako som to napísal a ako to cítim a viem, že je to tak. Sme vo

    väčších sračkách, ako si pripúšťame. Ešte že máme tie godziny :P

    Sem téhoš názoru ✌️

  • :D Martin nepoznáš ma , ja som večný optimista 8) ale momentálne to vidím tak, ako som to napísal a ako to cítim a viem, že je to tak. Sme vo

    väčších sračkách, ako si pripúšťame. Ešte že máme tie godziny :P

    Keď som ti v podobnom duchu písal pred pol rokom, odpinkal si ma nehynúcim optimizmom :)

  • Slovensko

    Krasne fotky ..... ,, ano Slovensko je krásne aj syn Martin Tham to pochopil a odišiel z Bratislavy , kupi pozemok pasienky aj kone a vegeti na samote , pozri Dračia Brana - Ďubakovo ...

    Peter Th.

  • Keď som ti v podobnom duchu písal pred pol rokom, odpinkal si ma nehynúcim optimizmom :)

    Ale to , že nejasám nad stavom zeme a organizmov, ktoré na nej žijú, ešte neznamená, že som pesimista. Chcel som len naznačiť, že náboje, ktoré ešte máme, strieľame na zlé ciele. Život ma naučil neutekať z boja ale hľadať riešenia. A té raz prídu 😁

    A stitch in time :D

  • Ale to , že nejasám nad stavom zeme a organizmov, ktoré na nej žijú, ešte neznamená, že som pesimista. Chcel som len naznačiť, že náboje, ktoré ešte máme, strieľame na zlé ciele. Život ma naučil neutekať z boja ale hľadať riešenia. A té raz prídu 😁

    Pravdu ty mas, len ako pises chyba mi v tom vacsie racio a tiez netreba sa z toho predposrat :)