• Našiel som si starý film s Linom Venturom - Posledná adresa...Pošmáčko...

  • Ok tak si pockam :/

    Sheron si rad pozeram, co maju nove, aj wdl.sk, a mozno maju aj dobre ceny, nevyznam sa,

    ale nie je jednoduchsie ist na vylet do Viedne a pozriet si ich na ruke a mozno aj na cenu sa spytat nech Ti spustia pod Sheron aspon o stofku pre radost? :)

    A mas ich hned.

    Alebo ist na vylet do Nemecka a dohodnut si tam niekde dva-tri obchody.

    Robil som dlho v Zurichu a v Berne a mam pocit, ze tam su asi vysoke ceny, vtedy ma to nezaujimalo este, bol som mlady a pozeral som Tissoty :))

    Ja by som asi nekupil drahe hodinky, ktore chcem nosit, bez vyskusania na mojej ruke ako naozaj vyzeraju, ako mi sedia a aka je skutocna citatelnost,

    farebnost, odlesky a pod.

  • Spustia cenu u Rolex :D

    "Do téhle šlamastiky nás přivedla naše vlastní tupost a tupost nás z ní zase dostane." H.S.

  • Spustia cenu u Rolex :D

    no len sa mi smejte :( zaciatocnikovi ...

    Ja som sa raz vybral pozriet vybrane Tag Heuer a vydesil som sa ake su velke a leskle na mojej ruke a odisiel som,

    odvtedy vzdy idem pozriet hodzinky, ked si uz nejake vyberiem,

    teraz idem do Domu Hodin pozriet Cuervo y Sobrinos Historiador.

  • Ospravedlňujem sa. Pozrieť, vyskúšať a prípadne dojednať zľavu je v poriadku. Rolex je však špecifická záležitosť. Pozrieť a vyskúšať sa možno niečo dá. Dojednať si zľavu v súčasnej dobe, silno pochybujem.

    "Do téhle šlamastiky nás přivedla naše vlastní tupost a tupost nás z ní zase dostane." H.S.

  • Sheron si rad pozeram, co maju nove, aj wdl.sk, a mozno maju aj dobre ceny,

    Nikto sa ti nechce smiat, neber to tak a vitaj medzi nami :) pultove ceny hodiniek su v eurozone viac menej rovnake a zlavu ( s vynimkou Rolexu) ti vedia dat , v zavislosti od znacky aj u nas ( aj v spomenutych obchodoch) ;) vo Svajci je to trochu inak, nieco kupis lepsie, nieco horsie, v zavislosti od kurzu, od zlavy ak ti ju daju :), ale na Rolex cakas vsade a vyskusat si od nich vsetko sa neda skoro nikde :D, resp. na SK urcite nie.

    Vacsina ludi si drahsie hodinky pred kupou chce vyskusat, ono je mimo toho ako ti sedia a vyzeraju nazivo aj o atmosfere samotneho nakupovania :)

  • Mňa skôr prekvapil rozdiel v počte predaných kusov Tissot vs. Certina :huh:

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Ospravedlňujem sa. Pozrieť, vyskúšať a prípadne dojednať zľavu je v poriadku. Rolex je však špecifická záležitosť. Pozrieť a vyskúšať sa možno niečo dá. Dojednať si zľavu v súčasnej dobe, silno pochybujem.

    Nemáš sa za čo ospravedlnovať, len som sa akože bránil a hral „ublíženého“ že sa na mne bavíte keď ani neviem, že si Rolex ako ikona „resale value“ môže dovoliť pevnú cenu a že sa čaká na niektoré modely naozaj dlho (aj roky). Zatiaľ idem tou druhou zblúdilou cestou: „tešte sa zo života a noste si čo sa vám páči“ :) snáď stihnem tento víkend napísať a nafotiť svoje predstavenie nováčika, čo sa teda mne páči.