• Vraj sú veľmi populárne v Číne :)

    Nečudo, veď tá značka "eR" vyzerá ako kosák a kalapáč... ^^

  • Asi som už príliš rozmaznaný, ale keď na promo videu vidím síce malé, ale aj tak chybičky (horná pravá nôžkach, spona), tak to trochu strpkne. Ale myšlienka sa mi páči, aj cena je OK.

  • Myšlienka pekná, ale pri limitke, tuším 149 ks, by som ja bol náročnejší. Jednak by som vybral hodinky s mechanikou a nie baterkáče piatej cenovej skupiny. Okrem toho by som lajtmotív umiestnil aj na cifri, napr. spôsobom "vyblednutý obraz", aby to nevhodne nerevalo do očí. Využiť by sa dalo aj plné viečko zospodu hodiniek, lebo pri takejto príležitosti je priehľad na strojček nepodstatný. Vzhľadom na to, že remienok, nech je akokoľvek krásny, predsa sa len opotrebúva, pridal by som ešte aspoň jeden s iným motívom. Niekto mi môže oponovať, že obchod sa chcel iba viac zviditeľniť, ale pre mňa je to chabá výhovorka, lebo na tú "reklamu" sa využíva dielo nášho kultúrneho velikána a k tomu je to limitka... ;)

  • Myšlienka pekná, ale pri limitke, tuším 149 ks, by som ja bol náročnejší. Jednak by som vybral hodinky s mechanikou a nie baterkáče piatej cenovej skupiny. Okrem toho by som lajtmotív umiestnil aj na cifri, napr. spôsobom "vyblednutý obraz", aby to nevhodne nerevalo do očí. Využiť by sa dalo aj plné viečko zospodu hodiniek, lebo pri takejto príležitosti je priehľad na strojček nepodstatný. Vzhľadom na to, že remienok, nech je akokoľvek krásny, predsa sa len opotrebúva, pridal by som ešte aspoň jeden s iným motívom. Niekto mi môže oponovať, že obchod sa chcel iba viac zviditeľniť, ale pre mňa je to chabá výhovorka, lebo na tú "reklamu" sa využíva dielo nášho kultúrneho velikána a k tomu je to limitka... ;)

    Sam by som to lepsie nenapisal... pekna myslienka pretavena do realne bezcenneho cinskeho produktu (10 max 15 EUR), predavaneho za 150 EUR s reklamou ktora sa snazi evokovat akusi nadcasovost... za mna tak trochu podvod, prinajlepsom hrube zavadzanie parazitujuce na tvorbe L.Fullu. Legalne to maju asi osetrene ale pre mna je to <X Ale ako som uz povedal... balenie a prezentacia su TOP

  • Vzhľadom na to, že remienok, nech je akokoľvek krásny, predsa sa len opotrebúva, pridal by som ešte aspoň jeden s iným motívom. Niekto mi môže oponovať, že obchod sa chcel iba viac zviditeľniť, ale pre mňa je to chabá výhovorka, lebo na tú "reklamu" sa využíva dielo nášho kultúrneho velikána a k tomu je to limitka... ;)

    Aj keď je to chabá výhovorka, je to zrejme tak, slúži to dľa mňa ako reklama firmy. Keď si pozrieš portfólio značiek ktoré predávajú, tzn väčšinou fashion, viac sa od tohto počinu očakávať nedá, a ani by to pre nich nemalo žiaden zmysel...

  • uprimne. kolko kusov by sa predalo mechanickych hodiniek za x-stoviek EUR? nadsenci umenia maju hodinky asi tam, kde ME vo futbale, ak nie este dalej ...

  • Myšlienka pekná, ale pri limitke, tuším 149 ks, by som ja bol náročnejší. Jednak by som vybral hodinky s mechanikou a nie baterkáče piatej cenovej skupiny. Okrem toho by som lajtmotív umiestnil aj na cifri, napr. spôsobom "vyblednutý obraz", aby to nevhodne nerevalo do očí. Využiť by sa dalo aj plné viečko zospodu hodiniek, lebo pri takejto príležitosti je priehľad na strojček nepodstatný. Vzhľadom na to, že remienok, nech je akokoľvek krásny, predsa sa len opotrebúva, pridal by som ešte aspoň jeden s iným motívom. Niekto mi môže oponovať, že obchod sa chcel iba viac zviditeľniť, ale pre mňa je to chabá výhovorka, lebo na tú "reklamu" sa využíva dielo nášho kultúrneho velikána a k tomu je to limitka... ;)

    Povrchne spravena záležitosť..Je trocha smutné ,že poctu Fullovi nedali spraviť Radšej Biatecu alebo niekomu kto naozaj hodinky vi eaj vyrábať, a nie len poskladať ako lego za 15e ako sa už písalo..na mňa to teda nepôsobí ako homage na Fullu.

  • uprimne. kolko kusov by sa predalo mechanickych hodiniek za x-stoviek EUR? nadsenci umenia maju hodinky asi tam, kde ME vo futbale, ak nie este dalej ...

    Roman, nebudem nosiť drevo do lesa. Dobre vieme všetci, že machaniky sa dajú spraviť aj za dobrú cenu. Nemuselo by to byť až také, ako Mayove Seiká, ktoré boli predražené celkom dosť. Vedel by som si však predstaviť mechaniky v cene do 200-250 €, nech aj do 350 €,, ktoré by sa, pri dobrom dizajne, v tom limitovanom počte určite predali... ;)

  • Priznajme si, že u nás takéto projekty moc nemajú tradíciu a nevieme ich robiť, alebo len nechceme lebo nechápeme pravý význam? Na "západe" je to úplne bežné a áno je to úplne iný level. Je to škoda ....

  • A ja by som si zase kludne vedel predstavit tieto hodinky za ferovu cenu, nech nezeriem, povedzme aj takych 40-60 Eur. Na pouziti lacnych cinskych quartziek na tento ucel nie je principialne nic zle pokial je jasne ze ide len o suvenir. Takto, bez zbytocneho dojenia milovnikov umenia, sa s tym napriklad popasovala National Gallery v Londyne. https://www.nationalgallery.co.uk/products/the-w…watch/p_1046017