• Fíha... toto chce video :) (ešte raz niekto povie, že veď to je "len Casio" tak ho kopnem do kolena)

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

  • Vidieť ísť sekundovku dozadu, to som ešte nevidel 8| Po dopozeraní toho videa ma napadla len jedna vec, kam sa do pekla hrabú smart hodinky ? ::d

  • ja som zdržanlivejší.
    áno krásne hodinky, vedia toho veľa - čo mu zodpovedá aj cena. Ale furt len Casio. :mrgreen: @mapo môžeš. :gene4:
    @Adam sekundovky na multifunkčných kvarcoch chodia dozadu celkom bežne ::d Na smart hodinky to nemá. Tým nemyslím hociaké za dvacku. Navyše im chýba kalkulačka. :mrgreen:

    A teraz do mňa.

  • Ale tak jasné veď ja som to zas myslel tak nadnesene :) Sú to dva rozličné kategórie produktov ktoré nemožno porovnávať.
    Keď tak uvažujem tak aj na mojich CASIO chodia dozadu ručičky ale iba také malé keď vynulovávam stopky :rouge:

  • "nehovorte Kefalín, to už sú terazky také mašiny?" :) tak pani, hodinky "fajné a pěkné", ale kto realne vyuzije vsetky tie funkcie? a kto mi vysvetli co je ten "airplane mode" ? neviem ani na co sluzi pri mobilných telefónoch a pri hodinkach skutocne neviem. ale co sa mi fakt, fakt paci je luminiscencia - biely Neobrite je neskutocne sexi... no a nesmiem zabudnut ani na fantasticku sponu, ten system poistky je unikatny a velmi sikovny a prakticky

  • ale napriek vsetkej tej parade, tvrdenému titanu a superpresnosti by som ich aj tak nepotreboval a nechcel. nic proti Casio, sam nejake G-Shocky mam, ale toto je na mna uz prilis pretechnizovane, no a nadôvažok za tu cenu si dokazem predstavit mnoho iného a viac "hodinkovejšieho". ale zase taky Bear Grylls by ich urcite dokazal vyuzit. pripadne nejaky dopravny pilot. pre takychto ludi idealny nastroj

  • Uvítal bych ten titan a safír na nějakejch kolem desítky. To by byly moje první g-shocky. Tyhle se mi líběj, ale jak píše Branislav, ta cena, myslim, že s ní předhonili i konkurenci, která umí i hodně drahý hodinky. Pro mně neuvěřitelné.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • U mňa sú stále najelpšie GPS hodinky Citizen F100. Viac sa mi páči dizajn, ovládanie je jednoduchšie, nepáči sa mi, ako je na MR-G vyriešená chrono funkcia, časovač by som nepoužil, lebo nastavenie je moc zložité a predsa to je len Casio a za Casio by som tolko peňazí určite nedal, keď F100 stoja menej ako polovicu.

    Omega Speedmaster Professional Moonwatch 311.30.42.30.01.006 | Omega Seamaster 300m Co-axial chronometer 212.30.41.20.01.003 | Tag Heuer Aquaracer Calibre 5 WAY211A.FT6068 | Seiko SKX009K2 | Citizen Eco-drive BY0000-05E

    Ω Spartanova zbierka

    YouTube: Spartan's watch reviews

    INSTAGRAM: @spartans_watches

  • G-SHOCK MRG-G1000

    Titanové pouzdro, hybridní technologie k dosažení maximální přesnosti, safírové sklíčko. To je jen několik bodů z popisu modelu řady G-SHOCK, který se jeví býti velmi přitažlivým. Tato řada byla spuštěna již v roce 1983 a rychle si získala oblibu díky své robustnosti, výkonům a cenám.

    S modelem MRG-G1000 nastavuje tato japonská značka nový standard této řady, sportovní design doplňuje nejkvalitnějšími materiály a inovovanými funkcemi. Vůbec poprvé se objevuje v titanové verzi s černou povrchovou úpravou DLC ... "diamond-like coating”, která vyniká v odolnosti proti poškrábání a opotřebení.
    Ale není to jen propracovaný design, co nás na tomto modelu zaujme. Kombinuje v sobě strojek řízený radiovými vlnami s technologií GPS. Dvojí, paralelní, zobrazení času se hodí všem, kdo hodně cestují, nebo potřebují mít přehled o druhé časové zóně z jakýchkoliv jiných důvodů. MR-G představuje vrchol vývoje řady G-Shock.

    MRG-G1000D-1ADR, €2,300
    DLC MRG-G1000B-1ADR, €2,600

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1