Schaumburg Watch 2015

  • Nemecká spoločnosť Schaumburg Watch, ročne produkujúca iba 1000 ks hodiniek predstaví na tohtoročnom Baselworlde i tieto modely. Teším sa na osobné stretnutie s touto značkou :)

    AQM 4 1/2
    priemer púzdra 45 mm, výška púzdra 14,8 mm, WR 50 BAR (500m)

    Unikatorium Art 1 & 2
    priemer púzdra 42 mm, výška púzdra 11 mm, WR 5 BAR (50m), ručne skeletované



    Gnomonik
    priemer púzdra 42 mm, výška púzdra 10 mm, WR 5 BAR (50m)

    GT One Red Cup
    priemer púzdra 46 mm, výška púzdra 13,2 mm, WR 5 BAR (50m)

    Unikatorium Palaeonhorologie
    priemer púzdra 42 mm, výška púzdra 11 mm, WR 5 BAR (50m), ručne skeletované

    Purist 1 & 2
    priemer púzdra 42 mm, výška púzdra 10 mm, WR 5 BAR (50m)



    Unikatorium Renaissance
    priemer púzdra 42 mm, výška púzdra 11 mm, WR 5 BAR (50m), ručne skeletovaný kaliber, ciferník z rýdzeho striebra, ručne gravírovaný, limitovaná séria 33 kusov

  • Skeletony majú veľmi pekné a celkovo zdobenie strojčeka je obdivuhodné. Iným mi žiaľ zaujímavé neprídu.

  • Tie GT sú veľmi pekné, potápky majú šmrnc. Len neviem či to je naozaj pre Basle 2015, pretože tieto GT už majú v ponuke nejaký čas.
    Najviac sa mi páčia tie Purist, tradičný nemecký dizajn, jednoduchosť. Modrené ručičky a ten mesh k tomu fakt ide.
    Inak je to veľmi plodná spoločnosť, aktuálne majú dostupných na svojom shope v ponuke 69 modelov, čo je teda hodne 8|
    Ceny také normálne a do všetkého montujú SWčka.

  • Keďže s tých čo sú tu ma ani jedny nejako extra nezaujali, pozrel som si ich web. Rada Perpetual Moon je v mojich očiach to najlepšie čo značka ponúka. A ak by som mal povedať aj jeden konkrétny model tak Perpetual Moon Galaxy je "the best" v ponuke. Určite by som neodolal si ho pozrieť naživo!