JUNGHANS Meister Telemeter

  • JUNGHANS Meister Telemeter
    zdroj: Iluxus, blog.goo.ne.

    Nová edice automatických chronografů Meister Telemeter (rok 2014) se tematicky vrací do začátku 50. let minulého století, kdy poválečné období přálo sportovním aktivitám, nicméně hodinky čerpaly z funkčních atributů jejich vojenských předchůdců. Jedná o vskutku drobné hodinky, jejichž ocelové pouzdro měří v průměru pouhých 40 mm. Na zápěstí díky této velikosti sedí velmi dobře a hodí se do rukávů košile nebo triček s dlouhým rukávem. Sportovní vzhled dodává modelu telemetrická a tahymetrická stupnice, která funkčně rozšiřuje centrální vteřinovou ručičku chronografu. Elegance je na stranu druhou zajištěná uchycením jemného pouzdra na měkký řemínek z koňské kůže s téměř nenápadným prošíváním. Hodinky se tak opravdu skvěle hodí pro každou příležitost.


    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • [quote='watchesfan','http://hodinkomania.sk/index.php/Thread/2806-JUNGHANS-Meister-Telemeter/?postID=54342#post54342']JUNGHANS Meister Telemeter

    Jedná o vskutku drobné hodinky, jejichž ocelové pouzdro měří v průměru pouhých 40 mm."


    :) tak ja teda neviem , ale myslim ze 40mm nie su drobne hodinky :)

  • 38-40, v tomto případě 40 u pánských chronografů...za sebe souhlasím se zdrojem.

    samozrejme Watchesfan, pri Tvojom obvode zapastia posobi 40mm vo vseobecnosti uplne inak ako pri mojich 170mm. len som sa pousmial nad tou formuláciou "drobne hodinky" :) napriek tomu ze (ako som to tu na fore uz spominal) - nie som fanusik chronografických komplikacii (stopky nech si zavesi na krk telocvikar :) ) musim uznat ze tento model od Junghans je vskutku vydareny.

  • je to tak doslova :) taky mě pobavila...i když mám větší ruku než Ty, neznamená to, že musim mít větší hodinky, nejspokojenější jsem 36-38, ale chronograf má u mně výjimku až do 44 :) právě kvůli lehčí čitelnosti, k čemu jinak je, když se člověk musí soustředit na každej prťavej index. To víš, na dálku mám brejle a na blízko už to s přibývajícím věkem není taky nic moc.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1